ДУША НАРОДУ

Твір про улюблену тварину

"Білочка"Blochka.docx [17,69 Kb] (cкачиваний: 58)
"Есе на тему «Моя домашня тварина — кішка»"Ese-na-temu-Moya-domashnya-tvarina-kshka.docx [18,65 Kb] (cкачиваний: 193)
"Значення і роль кішок в житті людини"Znachennya-rol-kshok-v-zhitt-lyudini.docx [17,58 Kb] (cкачиваний: 62)
"Кошенятко (твір-опис тварини)"Koshenyatko-tvr-opis-tvarini.docx [17,92 Kb] (cкачиваний: 115)
"Лисенятко (Твір-опис тварини)"Lisenyatko-Tvr-opis-tvarini.docx [20,3 Kb] (cкачиваний: 54)
"Опис собаки"Opis-sobaki.docx [18,96 Kb] (cкачиваний: 90)
"Рекс (твір-опис тварини)"Reks-tvr-opis-tvarini.docx [17,55 Kb] (cкачиваний: 55)
"Розповідь на тему «Кішка — моя улюблена тварина»"Rozpovd-na-temu-Kshka-moya-ulyublena-tvarina.docx [18,28 Kb] (cкачиваний: 106)
"Розповідь на тему «Собака — моя улюблена тварина»,"Rozpovd-na-temu-Sobaka-moya-ulyublena-tvarina.docx [18,77 Kb] (cкачиваний: 168)
"Розповідь про мою улюблену домашню тварину — кішку"Rozpovd-pro-moyu-ulyublenu-domashnyu-tvarinu-kshku.docx [19,34 Kb] (cкачиваний: 94)
"Твір про домашню тварину"Tvr-pro-domashnyu-tvarinu.docx [19,9 Kb] (cкачиваний: 59)
"Твір про собаку"Tvr-pro-sobaku.docx [18,52 Kb] (cкачиваний: 111)
"Твір-опис тварини в художньому стилі"Tvr-opis-tvarini-v-hudozhnomu-stil.docx [21,16 Kb] (cкачиваний: 68)
"Текст про улюблену тварину"Tekst-pro-ulyublenu-tvarinu.docx [18,68 Kb] (cкачиваний: 64)
 
Домашні тварини, природно, вимагають великої турботи. Наприклад, собакам і кішкам необхідно прогулюватися на природі, для чого їм потрібен час господаря. Собаки і кішки особливо потребують різного догляду за своїми гігієнічними звичками. Вони потребують особливого харчування і повинні бути доставлені до ветеринара і вакциновані.  Також дуже важливо, щоб господарі піклувалися про своїх вихованців, щоб вони бачили, що їх люблять. Насправді, багато власників домашніх тварин говорять про активному спілкуванні з ними. Майже кожен, хто володіє домашнім тваринам, навіть якщо він не особливо релігійний і не носить в собі духовного матеріалу, вважає свого вихованця власником свідомості і душі.  Інші домашні тварини, такі як риби або черепахи, також не претендують на догляд за ними. Наприклад, їм не потрібно ходити на прогулянки. Але люди, які доглядають за такими тваринами, повинні стежити за тим, щоб їх акваріум був завжди чистим і щоб вода мала нормальну температуру. Це особливо необхідно для акваріумів, які прикрашені різними каменями і рослинами, щоб тварини почували себе краще. Також потрібно спеціальне харчування для риб і черепах. Він продається в зоомагазинах і легко доступний. Хоча трохи менше турботи потрібно, все ж існує певна емоційна зв'язок з вашими домашніми тваринами.  Будь-, у кого є птах або інший домашній вихованець, повинен подбати і про це. Для домашньої тварини важливо відчувати себе комфортно, щоб її любили і бути чистим. Такі основні умови вимагають уваги власника, а це увагу, в свою чергу, вимагає певної відданості та дисципліни.  Відповідь на це питання важкий, тема спірна, але в будь-якому випадку догляд за домашніми тваринами - справа вибору кожного, і ця турбота повинна здійснюватися з радістю і любов'ю.

Читайте також