ДУША НАРОДУ

Твір про дружбу

"Про дружбу твір"Pro-druzhbu-tvr.docx [24,3 Kb] (cкачиваний: 29)
"Справжній друг пізнається в біді"Spravzhny-drug-pznayetsya-v-bd.docx [20,42 Kb] (cкачиваний: 23)
"Твір "Мій найкращий друг Сергій”"Tvr-My-naykraschiy-drug-Sergy.docx [23,15 Kb] (cкачиваний: 25)
"Твір на тему «Дружба – це насамперед віра в людину»"Tvr-na-temu-Druzhba-ce-nasampered-vra-v-lyudinu.docx [20,54 Kb] (cкачиваний: 24)
"Твір на тему «Дружба» у публіцистичному стилі"Tvr-na-temu-Druzhba-u-publcistichnomu-stil.docx [21,17 Kb] (cкачиваний: 24)
"Твір на тему Дружба"Tvr-na-temu-Druzhba.docx [20,64 Kb] (cкачиваний: 22)
"Твір про дружбжу 2021"Tvr-pro-druzhbzhu-2021.docx [22,95 Kb] (cкачиваний: 21)
"Твір про справжнього друга"Tvr-pro-spravzhnogo-druga.docx [21,13 Kb] (cкачиваний: 32)
"Твір-роздум про дружбу"Tvr-rozdum-pro-druzhbu.docx [23,92 Kb] (cкачиваний: 27)
 

Але не варто недооцінювати практичну цінність дружби, оскільки друзі роблять істотний вплив на Інші сфери нашого життя, навіть якщо ми цього не помічаємо.
Психологи стверджують, що наші життєві успіхи на 80% визначаються оточенням. Тому важливо, щоб поруч знаходилися друзі, які завжди підтримують, щиро радіють вашим успіхам і без роздумів допомагають в складних ситуаціях. Справжній друг не буде тягнути вниз, не стане сміятися над вашою невдачею і завжди підтримає ваш вибір. Крім того, дослідження показали, що люди, які впевнені, що у них справжні друзі, менш схильні до стресів і навіть мають більш сильним імунітетом.Дати визначення слову дружба люди намагаються з давніх пір. В ім'я дружби відбувалися подвиги і безкорисливі вчинки, заради дружби билися і гинули. Але охарактеризувати це слово в кілька пропозицій практично неможливо, адже кожна людина вкладає в його значення щось своє. Дружба-це, перш за все, схожість поглядів і думок, почуттів і потреб двох людей. Ми вкладаємо в це слово вірність і прагнення завжди прийти на виручку, співпереживання і радість за щастя Близького, як за самого себе.
Друг повинен бути щирим у своїх почуттях, тут немає місця лестощів і лицемірства. Навіть коли правда може боляче зачепити, тільки друг знайде в собі сили сказати її в обличчя, нічого не тая.
Між друзями немає місця заздрості і суперництву. Тільки справжній друг буде радіти за іншого також, як за самого себе.
Але дружба-це тендітна кришталева чаша. Її потрібно берегти від необережних образливих слів, від спалахів роздратування і гніву. Звичайно, справжню дружбу не розбити простий сваркою або сваркою, але і потроювати випробування на фортецю теж не потрібно. Адже мати справжнього друга-це дивовижний дар. Це диво, знати, що ти на світі не один і те, хто завжди підставить своє плече і встане поруч, не відвернеться перед лицем біди або труднощів.
Чи потрібно намагатися бути краще заради одного, адже вірний друг прийме нас такими, які ми Зрозуміло, потрібно. Все-таки дружба грунтується на взаємодопомоги і взаємної віддачі. Якщо одна сторона тільки віддає, а інша тільки приймає, нічого не вносячи натомість, то такі відносини дуже далекі від справжньої дружби. Заради одного обов'язково потрібно ставати краще, добрішими і уважніше. Друг-це дзеркало нас самих. Не варто чекати вірності і відданості від одного, якщо самі ми не можемо похвалитися такими рисами.
Справжня дружба-це велика цінність в житті, і щасливий той, у кого друг. r

Читайте також