ДУША НАРОДУ
Про дощ

Як же прекрасно дивитися як падає за вікном дощ. Також можна і постояти під дощем, тільки коли він теплий і наслодится ним з повна. Все про ці відчуття ми виклали в творах які ви найдете тут.

 

Підсумкові диктанти для 11 класу

Диктанти з української мови для 11 класу, які будуть зустрічатись так як на підсумкових контрольнах, а також такі диктанти будуть на  ЗНО з української мови. Качайте собі диктанти на комп'ютер і набирайтеся знань.

Контрольні диктанти для 10 класу

У 10 класі вам буде потрібно буде писати підсумкові диктанти з української мови і ті всі диктанти ви зможете скачати собі з нашого сайту чи просто переглянути в режимі онлайн їх. Вчіться і будьте розумними, оскільки це вам дуже пригодиться.

Диктанти для 9 класу з української мови

Коли ми в 9 класі ми вже досить дорослі. Вже вибираєм собі подальший шлях у свому житті, вчитися дальше у школі чи поступати у якийсь коледж. Але головне те що ми маємо не забувати, те що нам потрібно добре вчитись і набиратися знань. І саме тут ви найдете всі знання з української мови, які у подальшому вам дуже пригодяться.

Українські диктанти для 8 класу

8 клас це пора у якій  вже потрібно задуматись ким ви хочет стати у майбутньому. І потрібно прикладати багато зусиль і вчитись, і цей сайт вам допоможе у навчанні, а саме з української мови, ви тут найдете все те, що вам буде потрібно.

Диктанти для 7 класу з української мови

Час дуже швидко минає. Ще не встигнеш оглянутися вже в 7 класі,та й закінчення школи вже не загорами. Але в такий період до навчання потрібно серйозно ставитись і вчитися. І саме у цьому розділі ви найдете безліч українських диктантів які ви зможете собі завантажити  чи просто перечитати в режимі онлайн.

Диктанти для 6 класу з української мови

Українська мова - це прекрасна, милозвучна, насищена багатими барвами красоти мова. І інколи Вам у школі будуть читати диктанти під запис, чи самому написати його. І ці всі диктанти з української мови для 6 класу ви найдете у нас.

Диктанти для 5 класу

Комусь написати диктант з української мови не складає ніяких труднощів, але не всім. І тому ми зібрали велику збірку українських диктантів для 5 класу які ви можете без проблем завантажити собі на компютер чи прочто переглянути у режимі онлайн.

Контрольні диктанти для 4 класу

 Тепер у написані диктанту з української мови у вас не буде ніяких проблем, оскільки на нашому сайті ви знайдете будь-який диктанти по українські мові який вам будуть завадати у школі ваші вчителі. І від сьогодні у вас за написання диктантів з допомогою нашого безкоштовного сайту будуть тільки хороші оцінки.

Українські диктанти для 3 класу

У цьому розділі ви зможете знайти диктанти для третього класу. Кожного року у школі такі диктанти вчителі проводять зі своїми учнями для того, щоб краще закріпити їхні знання, які школярі отримали, вивчаючи певну тему. Щоб Вам легше було писати такі диктанти у школі, і ваша успішність тільки зростала, ми створили сайт з українськими диктантами.

Українські диктанти для 2 класу

У цьому розділі ви зможете найти любий диктант на різні теми з  української мови, який буде проходити у навчальній програмі  у школі для 2 класу. Також ви без ніяких зусиль зможете собі його переглянути, чи завантажити собі на комп'ютер. 

Твір на тему образ

Мені подобається спостерігати, як мій друг Афанасій займається спортом. Він вибрав дуже мужній вид спорту - бокс. Увійшовши в зал для тренувань, Опанас зі спокійним виглядом починає тренуватися.   

Твір на тему сила в єдності народу

У цьому розділі кожен учень чи вчитель знайде для себе готові приклади творів про силу народу.

Аналіз твору ой під вишнею, під черешнею

Аналіз віршу "Ой під вишнею під черешнею" є добавлений у розділі вказаного сайту.

Головні чесноти

З цих слів ми можемо зрозуміти які головні чесноти повинні бути і їх сенс. Окрім цього, в розділі сайту є збірка творів з української мови на тему головні чесноти в людини.

Життя найвища цінність

Велика збірка українських творів які будуть проходити в шкільній програмі на тему життя це вилика цінність.

Твори на тему людина і природа

Напевно, найбільш важкий для реалізації аспект відносин - це сфера так званого природокористування, як способу суспільних відносин з природою.


 

 

Твори про улюбленого героя

Збірка українських творів для школярів, на тему мій улюблений герой, а також мій літературний герой. Вказані твори, потрібно буде писати на державній підсумковій атестації, а також в навчальному процесі.

Опис калини 3 клас твір

Декілька творів на тему калина для програми 3 класу в школі, які будуть задаватись на уроці української мови та літератури.

Твір розповідь про себе

Твори для школи на тему розповідь про себе які будуть проходити в шкільній програмі з української мови в 2018 році.

Твори про себе

В шкільній програмі будуть завдання написати твір про себе і тому такі зразки творів є добавлені у цьому розділі.

Твір на тему я українець

Безліч українських творів для школи на тему я українець є добавлені у цій категорії сайту.

Твір на тему улюблена квітка

В кожного з нас є своя улюблена квітка і тому інколи в школах буде завдання написати такий твір приклади яких є в цьому розділі.

Українські диктанти

Українська мова – багата і милозвучна, недаремно її порівнюють з піснею і цвіріньканням солов’їв.

Мова іде до нас від матері, ми навчаємось рідної мови ще з самого дитинства для того, щоб потім вміти правильно писати і говорити. Мова відіграє дуже велику роль у нашому спілкуванні. Саме завдяки мові, люди можуть розуміти одне одного, обмінюватися своїми думками, інформацією, знаннями і досвідом.

Ще з раннього віку ми вивчаємо літери, потім правильно читати слова, а згодом і великі тексти. Приходячи у школу продовжуємо накопичувати ці знання, вивчаючи правила правопису, граматику, морфологію, синтаксис, а для того, щоб закріпити ці знання, учителі користуються такими вправами як диктанти, які будуть задавати школярам писати ще з другого класу закінчуючи одинадцятим, і кожного року текст буде зростати як за складністю, так і за обсягом.  Диктанти будуть на різні теми: про погоду, природу, пори року, про традиції українського народу, свята, про мову, про рідну неньку і т. д. і т. п.

Для того, щоб вам легше було писати такі диктанти у школі, ви зможете зайти на наш сайт і потренуватися писати їх удома. На нашому сайті зібрані диктанти на різні теми, тому вибір для вас великий. Це допоможе вам у навчанні і у вашій кращій успішності у школі.

Щасти Вам у навчанні!