ДУША НАРОДУ
Виховний захід до Святого Миколая

Наступає зима, і у кожній школі вчитель повинен підготовити сценарій до свята Миколая, це зробити не легко, потрібно довго посидіти і придумати, що і як має бути, але завдяки нашому сайту ви без пробелм можете найти у нас такий сценарій до Миколая

Виховний захід до свята рідної мови

Тут ви зможете для себе знайти сценарій до рідної мови який вам буде потрібно провести зі своїми учнями у школі до свята рідної мови, і головне він зроблений якісно і красиво, і по цьому сценарію у вас дійсно вийде хороше свято.

Все для вчителів

Вітаємо, Вас, наші любі користувачі, на нашому сайті диктантів з української мови.

На нашому сайті ви зможете знайти не тільки диктанти твори з української мови, але і плани-конспекти виховних заходів, які педагоги-мовники проводять у школі з учнями різним класів.

Свята – прикрашають наше життя. Додають йому нових і свіжих барв. Як для вчителів, так і для батьків приємно, коли їхні діти виступають на сцені школи з приводу певного свята. Всі учні такі красиві, в національних костюмах, якщо свято стосується нашої мови, нації і державності, або ж у тих костюмах, які вимагає тема виступу.

У школі виховні заходи проводять дуже і дуже часто. Кожен виховний захід пов'язаний з певною особливою датою, з певним святом. Учні всіх класів брали участь у виховних заходах, причому неодноразово.

Повірте, що не тільки учням важко щось вивчити і запам’ятати, але і вчителям нелегко. Провести репетиції, а найголовніше – скласти сценарій до свята. Адже ніхто вчителям не дає готового сценарію, його потрібно придумати самим. Звичайно, для вчителів мови і літератури – це не дуже важко, бо всі вони творчі люди, знають всі українські вірші і пісні, можуть самі багато чого написати, і вірші скласти і багато чого ще.

Ми розуміємо, Любі наші вчителі, що для Вас придумати сценарій – це не проблема, але враховуючи ваш важкий графік роботи, ми все-таки вирішили Вам допомогти.

На нашому сайті, ви знайдете сценарії найпопулярніших свят, які проходять у школі. А саме: «Свято рідної мови», «День вчителя», «День Святого Миколая», «День Валентина», «День матері», «Дні вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка» і ще багато цікавих виховних заходів.

Ми завжди раді вам допомогти. Дякуємо, Вам, за довіру!

Заходьте ще на наш сайт і успіхів, Вам у проведенні виховних заходів, та у Вашій нелегкій роботі!