ДУША НАРОДУ

Диктанти для 5 класу

"Бабине літо"babine-lto.docx [10,84 Kb] (cкачиваний: 6445)

"Вирушаймо в путь!"virushaymo-v-put.docx [10,82 Kb] (cкачиваний: 3645)

"Гордість Верхньої Хортиці"gordst-verhnoyi-hortic.docx [11,35 Kb] (cкачиваний: 2695)

"Дуб"dub.docx [10,97 Kb] (cкачиваний: 4192)

"Зима йде"zima-yde.docx [10,79 Kb] (cкачиваний: 4302)

"Козаки"kozaki.docx [10,77 Kb] (cкачиваний: 3214)

"На порозі зими"na-poroz-zimi.docx [10,85 Kb] (cкачиваний: 3359)

"Польові запахи"polov-zapahi.docx [10,87 Kb] (cкачиваний: 3493)

"Травневе диво"travneve-divo.docx [10,66 Kb] (cкачиваний: 4918)

"У лісі взимку"u-ls-vzimku.docx [10,9 Kb] (cкачиваний: 4474)

  

 

Перехід у п’ятий клас для школярів – це інколи надзвичайно стресова ситуація. Тепер нам дорослим то важко зрозуміти, але згадаймо себе у такому віці. Чому ситуація була такою стресовою. Ми привикли до однієї вчительки у молодшій школі, не враховуючи декілька викладачів, які вели у нас фізкультуру, мистецтво, музику. Коли ми перейшли у п’ятий клас – то з’явилося дуже багато учителів. І це власне той момент, при якому у нас виникала тривога і бажання посидіти вдома, бо ми нікого не знаємо з нових учителів. До того ж тут, у старшій школі, ставлення до учнів більш вимогливе, та і навантаження неабияке. Щоб адаптуватися до роботи у п’ятому класі потрібно більше швидко та ефективно виконувати усе.

У молодшій школі учнів тільки підгодовують до того, що вони повинні вивчити, засвоїти та зрозуміти у старшій, що згодом стане їм у пригоді при здобутті вищої освіти та хорошої перспективної професії. Багато викладачів ображаються через те що побутує думка, нібито основним предметом є все ж таки є українська мова і література. Ми не підтримуємо жодної точки зору, який стосується рівенства предметів, проте мова відіграє неабияку роль у житті людини, вміння читати і писати розвиває людей. Українська мова і література має своє основне завдання, яке полягає у формуванні національно свідомої, духовно багатої мовної особистості, яка вміє застосовувати свої навички на практиці, навички письма та читання, виховання національно-свідомого громадянина України. Від себе додам, що людина розвивається тоді, коли читає, якщо людина не читає, вона повільно деградує. Це що стосується літератури. Ну а щодо мови, то уявіть собі, що ви працівник офісу, який має престижну професію та хорошу заробітну платню. Чи зможе такий працівник довго протриматись на роботі, не будучи грамотним? Думаю відповідь на таке питання очевидна.

Тому не лінуйтеся читати, а також писати диктанти. Це допоможе вам у майбутньому. Для того, щоб швидко і грамотно писати потрібно всього лише постійне тренування. Це як тренування у спортзалі. Коли ми туди ходимо – то тренуємо своє тіло. А коли виконуємо постійні письмові вправи – то тренуємо свою грамотність.

Наші учні – наше все. Ми працюємо з любов’ю до вас і зібрали тому багато цікавого хорошого матеріалу, який допоможе вам по практикувати свої навички.

Навчайтесь із задоволенням!

 

Читайте також