ДУША НАРОДУ
Дпа з української мови для 11 класу

Безліч питань і відповідей які будуть у дпа для 11 класу у 2015 році. Тут ви зможете побачити ті диктанти які будуть у питаннях. І разом з цими диктантами ви зможете добре підготовитись і написати дпа на хорошу оцінку.

Дпа для 9 класу з української мови

Всі переймаються державною підсумковою атестацію у 9 класі і шукають відповіді і питання які там можуть бути. У нас ви знайдете ті диктанти які будуть у питаннях дпа у 2015 році.

Дпа з української мови для 9-11 класу

Державна підсумкова атестація, або ДПА.  Що ж це таке?

ДПА – це контрольна робота в кінці року, яка проводиться у випускних класах, в письмовій чи усній формі, з метою перевірки знань учнів, які вони отримали протягом навчання у школі.

Проводяться такі види робіт, як вже було вище сказано у випускних класах, тобто у дев’ятих та одинадцятих класах.

Всі оцінки за ДПА виносять у атестат з яким школяр, а згодом абітурієнт вступає у вищий навчальний заклад, тому до державної підсумкової атестації потрібно ретельно готуватися, щоб показати якнайкращі результати і мати змогу вступити у престижний навчальний заклад.

Звичайно, основним предметом як в школі, так і при вступі вважають українську мові і літературу.

На ДПА в 9-11 класах з української мови ви будете писати диктант, або переказ.

Для того, щоб краще справитись із цим завданням, ми зібрали для вас цілу збірку диктантів для державної підсумкової атестації. Ви з легкістю зможете скачати їх з нашого сайту, або просто перечитати і потренуватися писати вдома.

Успіхів вам у здачі ДПА!