ДУША НАРОДУ

Твори на тему мій друг

"Чи є у тебе справжній друг"Chi-ye-u-tebe-spravzhny-drug.docx [17,53 Kb] (cкачиваний: 41)
"Хто такий справжній друг"Hto-takiy-spravzhny-drug.docx [18,59 Kb] (cкачиваний: 65)
"Твір-роздум про дружбу"Tvr-rozdum-pro-druzhbu.docx [20,11 Kb] (cкачиваний: 70)
"Твір Справжній друг"Tvr-Spravzhny-drug.docx [19,76 Kb] (cкачиваний: 63)
"Твір роздум Справжній друг"Tvr-rozdum-Spravzhny-drug.docx [17,92 Kb] (cкачиваний: 49)
"Твір на тему Справжній друг розділить радість"Tvr-na-temu-Spravzhny-drug-rozdlit-radst.docx [17,07 Kb] (cкачиваний: 41)
"Твір на тему «Яким повинен бути справжній друг»"Tvr-na-temu-Yakim-povinen-buti-spravzhny-drug.docx [18,41 Kb] (cкачиваний: 94)
"Твір на тему "Мій друг”"Tvr-na-temu-Yakim-povinen-buti-spravzhny-drug.docx [18,41 Kb] (cкачиваний: 94)
"Твір "Мій найкращий друг Сергій”"Tvr-My-naykraschiy-drug-Sergy.docx [18,49 Kb] (cкачиваний: 44)
"Розкажи про свою подругу."Rozkazhi-pro-svoyu-podrugu.docx [17,89 Kb] (cкачиваний: 30)
"Опис найкращої подруги з елементами розповіді"Opis-naykraschoyi-podrugi-z-elementami-rozpovd.docx [18,85 Kb] (cкачиваний: 28)
"Опис зовнішнього вигляду моєї подруги Софійки."Opis-zovnshnogo-viglyadu-moyeyi-podrugi-Sofyki.docx [17,82 Kb] (cкачиваний: 25)
"Моя подруга."Moya-podruga.docx [18,44 Kb] (cкачиваний: 32)
"Мої подруги. Зіставлення з героями художніх творів."Moyi-podrugi-Zstavlennya-z-geroyami-hudozhnh-tvorv.docx [18,42 Kb] (cкачиваний: 20)
"Мій друг. Текст – розповідь."My-drug.-Tekst-rozpovd.docx [19,03 Kb] (cкачиваний: 38)
 

Кожен з нас відмінно знає, що таке дружба. Це відносини між людьми, що спираються на взаєморозуміння, повагу, довіру і любов. Дружба - це те, чого не можна купити, зіграти або продати, бо в такому випадку це вже не дружба. Дружба-це найкраще, що людина може дати людині.

Дружба-одне з найсвятіших, щирих, світлих почуттів по відношенню до іншого. У ній немає місця заздрості, користі, недовіри.

Люди, як правило, шукають друга, з яким їм завжди добре і легко. Але як дізнатися, що саме ця людина, а не хтось інший, і є твій найкращий друг? Ніхто ще не вивів формулу, за якою можна визначити кращого друга. У світі існує тільки одна матерія, здатна дати відповідь на це питання, — твоє серце. Саме воно підкаже, кому можна довіряти, а кому — ні. Саме воно першим відреагує на тепло, яке дарують тобі інші, і відповість на нього взаємністю. Голос серця ніколи не підведе.

Друзями треба дорожити, так само, як сім'єю. Якщо тебе не зрозуміють, не почують вдома — ти завжди зможеш звернутися до одного. Він врятує тебе, підтримає. Ти завжди будеш для нього особливою людиною, так само, як і він для тебе. Подумай, як здорово мати поруч кращого друга! Значить, однією рідною душею на світі більше. І навпаки: без кращого друга ти відчуваєш себе самотнім і неприкаяним. Кращий друг-немов кисень, без якого неможливо жити.

Як ми ставимося до своїх друзів? Іноді погано, навіть бридко. І всю цінність дружби усвідомлюємо лише тоді, коли один йде...

Читайте також