Чи є у тебе справжній друг?

Я маю справжню подругу. Її звати Олеся.

Справжня дружба витримує всі випробування і триває роками. Ми дружимо з першого класу. У нас багато спільних інтересів. Олеся теж захоплюється музикою, відвідує музичну школу. А ще вона гарно вчиться, добре знає математику. Спортивна та спритна. Часто приймає участь у змаганнях. Телефонує та провідує мене, коли я хвора. Завжди поділиться новинами. Я знаю, що подруга не зробить мені боляче, не обмовить. Олеся завжди дасть слушну пораду.

Ось така моя справжня подруга.

-------------------------------------------------------------------

Я маю справжнього друга. Його ім'я Андрій.

Ми дружимо з першого класу. Він високий, стрункий та спритний. Відвідує спортивну секцію. Завжди захищає слабших. Ми маємо спільні інтереси. Другу подобаються японські мультики. Він також слухає народну музику, любить читати пригодницькі книги. Ми фанати однїєї комп’ютерної гри.

Мій друг допомагає мені, завжди дасть слушну пораду. Думаю, що прислів'я "друг пізнається в біді" про Андрія.

 

Хто такий справжній друг?

Друзі — це, напевно, найцінніше, що є в житті людини. Друг прийде на допомогу в будь-якій ситуації, поділить радість і горе, буде зберігати всі довірені йому секрети. Хвилини щастя людина переживає з близькими людьми, адже навіть свята поруч з ними стають веселіше та яскравіше, а погане сприймається не так гостро. Добре, що і в моєму житті є друзі! Саме тому я не гублюся, коли потрібно скласти твір на тему «Справжній друг». Як писати його, я точно знаю.

Неможливо вибрати собі друга просто так. З людиною можна зближуватися роками, поступово, спілкуючись у дворі або в школі. З’являються загальні інтереси, які, як відомо, об’єднують людей ще більше. Так, більшість знаходять друзів у гуртках або в спортивних секціях. Зустрічаючись, в один із днів стає зрозумілим, що ця людина по-справжньому близька тобі, що думки й справи, які ви робите, схожі. Ніхто інший не розуміє тебе так, як вона, з нею можна говорити на найрізноманітніші теми. Не дарма кажуть, що справжні друзі — споріднені духом люди. Своїх друзів хочеться бачити постійно. Але не завжди виходить так, щоб друг знаходився поруч. Можна спілкуватися і людям з різних міст, навіть країн. Не зустрічаючись місяцями, почуття, що людина тобі дорога, нікуди не йде, навпаки, стає яскравіше та гостріше. У світ комп’ютерних технологій з’явилося поняття «віртуальний друг». Це людина, з якою познайомився та ведеш розмову тільки в інтернеті, не бачачи її. Дуже часто люди так і не зустрічаються в реальному житті. Але це не заважає їм говорити та мислити однаково. У мене немає віртуальних друзів, але якщо вони з’являться, я буду тільки радий. Хоча і продовжуватиму вважати, що живе спілкування й теплоту обіймів не замінить ніщо.

Можна мати одного найближчого друга та вважати, що старий друг краще нових двох. Але, на мою думку, мати багато друзів ліпше, ніж одного. У цьому випадку ти ніколи не залишишся на самоті. Завжди поруч буде людина, здатна зрозуміти, поділити потаємні думки та почуття. Скільки має бути таких людей, людина вирішує сама. Друг — це підтримка, навіть якщо він нічим не може допомогти в конкретній ситуації. Досить того, що він просто поруч. Але дружбу потрібно не тільки знайти, а й постаратися зберегти її, що набагато важче. Слід пам’ятати про людину постійно, про події, які є важливими для неї, а не звертатися лише тоді, коли самому буває необхідна допомога. Адже кожна людина має потребу в увазі та розумінні.Навколо мене багато людей, з якими я спілкуюся. Але друзями можу назвати лише деяких з них. Чому саме вони? Тому що вони справжні, дорогі мені, тому що захоплення наші дуже схожі, ми любимо одне й те ж. Мені дуже приємно проводити з ними час і нудно, коли їх немає поруч. Нам подобаються однакові кінофільми та музика. Вони вміють просто слухати. Я намагаюся відповідати тим же своїм друзям. Хочеться зберегти такі відносини на все життя, що буває досить непросто. Адже люди дорослішають, їхні інтереси змінюються та іноді розходяться з інтересами близьких. Хочеться побажати, щоб всі школярі знали, як писати розповідь чи твір на тему «Мій найкращий друг». Це буде означати, що в них є ці справжні, вірні друзі.

Твір-роздум про дружбу

Твір-роздум про дружбу рано чи пізно пишуть усі школярі. Спробуємо допомогти вам у цьому! В такому творі головне – викласти усі свої думки. Не обов’язково дотримуватися якоїсь визначеної структури. То хто для вас друзі? Чи є у вас справжній друг? Якими якостями друзі повинні володіти?


Ми часто називаємо друзями тих, хто насправді є приятелями. Тобто тих наших «друзяк» з якими ми просто сидимо за партою, до яких ходимо грати в ляльки або в комп’ютерні ігри. Чи, може, нам хочеться піти на сусідню вулицю покататися на гойдалці, а мама не пускає самого. Доводиться шукати тих, хто піде разом з нами. Так з’являються в нас приятелі, яких ми гордо називаємо «друзями».

А справжня дружба – це щось ширше та глибше, я так вважаю. Друг – не той хлопець або дівчинка, який відразу залишить тебе, якщо ти перестанеш грати з ним у м’яча, або ходити з ним на річку, або дозволяти сідати за свій комп’ютер. Друг – це людина, якій цікавий ти сам, твоя душа, твої думки, твої захоплення. Який тебе прийме таким, який ти є, навіть якщо ти перестанеш слухати хіп-хоп та перейдеш на панк-рок. Який буде тебе зупиняти, якщо ти щось робиш погане, а не просто пліткувати за спиною.

Раніше мені інколи ставало дуже неприємно – дружиш-дружиш із кимось, мало не душу йому виповідаєш, а потім – раз! І його вже нема, він знайшов когось цікавішого чи заможнішого, і вже не хоче навіть при зустрічі два слова сказати. А тепер мені все одно. Значить, це були не друзі, і не потрібно за ними побиватися.

Мої знайомі часто говорять, що друг ніколи ні в чому не відмовить. Мовляв, от ти мені не дав якусь річ – значить ти поганий друг. А я вважаю не так. Навіть якщо друг тобі щось не дав – подумай і намагайся зрозуміти, чому він це зробив. Можливо, він не має змоги. Можливо, не так тобі ця річ і потрібна. Наприклад, якщо пияк вимагає горілки, а добрий «друг» йому носить, замість того, щоб умовити його лікуватися – то що це за друг такий

Раніше у мене теж не виникало думок, яким має бути справжній друг, я просто грався з іншими дітьми, підлітками. Але нещодавно я десь почув фразу, що «друг мій – це третє моє плече». І про те, що друга не треба ні про що просити, він сам дізнається, що тобі треба, якщо він справжній. Але щоб досягти того ідеалу, потрібно самому стати таким другом. І тоді побачиш, хто відкликається на твоє серце, а хто байдужий, і хоче мати лише зиск.

У мене дуже багато знайомих, приятелів, і в школі, і на вулиці. Є і друзі, яких я би назвав справжніми, але не буду казати гучних слів. Можливо, я сам ще не такий сильний, справжній друг, щоб вимагати такого від інших. Я думаю, час покаже, якою сильною буду наша дружба, якщо ми не загубимося після школи, або студентами у дорослому житті. Я дуже сподіваюсь на це.

 

Твір Справжній друг

Дружба – це невід’ємна частина життя кожної людини. Мабуть, не існує людини, яка не мала би друзів. Дружба дуже допомагає в житті кожному, скільки б друзів в тебе не було.

Але який сенс треба вміщувати в поняття "справжній друг”? Яким повинна бути така людина?

Я вважаю, що справжній друг повинен обов’язково бути розуміючим, розуміти та відчувати тебе без слів. У складній ситуації друг завжди підтримає тебе, а у конфлікті стане на твій бік, навіть якщо всі навколо будуть проти. Також друг повинен бути не жадібним, відкритим тобі.

Справжній друг – це та людина, якій ти можеш довірити свою найбільшу таємницю та будеш впевнений, що про це не дізнається абсолютно ніхто. Якщо в тебе з’явиться проблема, справжній друг відкладе всі свої справи та зробить все, щоб допомогти тебе ії вирішити. Навіть якщо ви з другом поконфліктуєте, скоро ви помиритесь, бо друзі не зможуть довго обходитись одне без одного.

Не важливо, скільки років людини, у будь-якому віці вона може стати для тебе справжнім другом, який завжди порадить та підкаже, як правильно поступити в тому чи іншому випадку, допоможе тобі знайти вихід з погано склавшоїся ситуації ощо.

Друг – це людина, яка завжди зможе підтримати розмову, має багато спільних тем з тобою. Якщо хтось захоче тебе образити, друг завжди захистить тебе, навіть якщо цим нашкодить сам собі. З друзями багато людей мають спільні хоббі, спільні інтереси, ходять разом на спортивні секції, танці тощо.

Справжні друзі не повинні бачитися кожного дня, бо вони усе рівно, навіть на великій відстані залишаються справжніми друзями, які ніколи не зрадять та не виміняють тебе ні на кого іншого.

На мою думку, без дружби не можливе життя людини, але справжній друг повинен бути справді надійним, розуміючим, добрим, мудрим та терплячим, на якого завжди можна покластися.

 

 

 

Твір роздум Справжній друг

Дружба - це невід'ємна частина життя кожної людини. Мабуть, не існує людини, яка не мала би друзів. Дружба дуже допомагає в житті кожному, скільки б друзів в тебе не було. Але який сенс треба вміщувати в поняття "справжній друг"? Яким повинна бути така людина?

Я вважаю, що справжній друг повинен обов'язково бути розуміючим, розуміти та відчувати тебе без слів. У складній ситуації друг завжди підтримає тебе, а у конфлікті стане на твій бік, навіть якщо всі навколо будуть проти. Також друг повинен бути не жадібним, відкритим тобі.

Справжній друг - це та людина, якій ти можеш довірити свою найбільшу таємницю та будеш впевнений, що про це не дізнається абсолютно ніхто. Якщо в тебе з'явиться проблема, справжній друг відкладе всі свої справи та зробить все, щоб допомогти тебе ії вирішити. Навіть якщо ви з другом поконфліктуєте, скоро ви помиритесь, бо друзі не зможуть довго обходитись одне без одного. Не важливо, скільки років людини, у будь-якому віці вона може стати для тебе справжнім другом, який завжди порадить та підкаже, як правильно поступити в тому чи іншому випадку, допоможе тобі знайти вихід з погано склавшоїся ситуації тощо.

Друг - це людина, яка завжди зможе підтримати розмову, має багато спільних тем з тобою. Якщо хтось захоче тебе образити, друг завжди захистить тебе, навіть якщо цим нашкодить сам собі. З друзями багато людей мають спільні хоббі, спільні інтереси, ходять разом на спортивні секції, танці тощо. Справжні друзі не повинні бачитися кожного дня, бо вони усе рівно, навіть на великій відстані залишаються справжніми друзями, які ніколи не зрадять та не виміняють тебе ні на кого іншого.

На мою думку, без дружби не можливе життя людини, але справжній друг повинен бути справді надійним, розуміючим, добрим, мудрим та терплячим, на якого завжди можна покластися.

 

Твір на тему: Справжній друг розділить радість

Народне висловлювання "Справжній друг пізнається в біді” частенько підтверджується, коли доводиться переживати неприємні хвилини в житті.

Моя подруга Оксана першою прийшла на допомогу, коли я важко захворіла. Це вона турбувалася про те, щоб вчасно повідомити домашні завдання, пояснити незрозумілий матеріал. А коли в день народження прийшли однокласники із квітами та теплими вітаннями, я зрозуміла, що Оксана – вірний та надійний друг. Не випадково філософи вважають характерною рисою справжньої дружби поділення радощів, а не висловлення співчуття у важку хвилину. Це справді так.

Бо в час неприємностей один переживає, а інший вважає себе сильнішим. А от коли щиро поділяють радість навпіл, то душевно багатшими стають обидва.

А збереження дружби і є тим неоціненним скарбом, який допомагає подолати будь-які біди.

 

Твір на тему: «Яким повинен бути справжній друг»

Друг — людина, котра підтримає в тяжку хвилину й порадіє в моменти успіху. Це хлопчик чи дівчинка, які завжди скажуть правду, не будуть лукавити. Я впевнений, справжній друг має бути в кожного. Дуже весело, цікаво проводити час з близькою людиною.

У мене є справжній друг. Його звати Артем, він мій однокласник. Ми познайомилися в школі. У першому класі ми зустрілися, і дружба збереглася до сьогодні, сподіваюся, що так буде й далі. Я впевнений, що Артем завжди зрозуміє, підтримає мене, дасть пораду. Я ніколи не помічав, щоб цей хлопчик заздрив мені чи говорив неправду. Я в будь-яку хвилину можу покластися на свого друга. Артем завжди допомагає мені, він навіть залишає всі свої справи й приділяє увагу мені, коли це необхідно. Він завжди говорить мені нехай гірку, але правду.

Я думаю, що в друзів інтереси та погляди на життя майже схожі. Мені дуже подобається, що наші з Артемом смаки збігаються. Нам подобається грати в футбол, а «Динамо» — наша улюблена команда, адже ми патріоти нашої України. Обожнюю слухати улюблену музику, дивитися бойовики, а іноді навіть драми разом з Артемом. Він завжди може порадити новий гарний гурт чи цікавий серіал. Артем — справжній друг. Думаю, ми розвиваємо один одного. Артем відкрив для мене дуже рухливий вид спорту — теніс, а я порадив своєму другу гарну книжку пригодницького жанру.

Я думаю, що в дружбі має бути взаємність. Це означає допомагати один одному, не кидати у важких ситуаціях. Дружба, як на мене, не може бути для вигоди. Це страшно, коли людина розуміє, що нею лише користуються. Той, хто має «друга» лише задля власної вигоди, не може вважатися розумним, мудрим і чесним. Лише зла людина зможе використовувати когось заради досягнення власної мети, наприклад.

Отже, справжній друг має бути відкритим, чесним, справедливим, щедрим. Саме така людина ніколи не покине у важку хвилину, зрозуміє, дасть пораду, щиро порадіє. У житті бувають різні ситуації, тому завжди підтримка з боку друга буде важливою.

 

Твір на тему: "Мій друг”

Кожна людина має потребу в друзях. Складно назвати всі ті ситуації, коли друзі можуть виручити або просто підтримати людину, саме в їхній компанії проведення часу є більш веселим, а іноді час прямо-таки пролітає непомітно. Деякі люди більш полюбляють великі компанії, де дружать з усіма одночасно, інші люди зазвичай спілкуються з кимось окремо і не мають багато друзів, не відвідуючи великих компаній.

Як здається особисто мені, найбільш комфортно спілкуватися з одним або двома друзями, великі компанії, звичайно, припустимі час від часу, але не можна дружити з великою кількістю людей одночасно, адже таким чином цінність дружби зменшується.

Загалом, друзів можна знайти багато де. Якщо говорити про молоді роки, зазвичай це відбувається в школі. Діти більш відкриті, ніж дорослі, а тому швидше знайомляться і знаходять спільну мову. Таким чином, в школі досить швидко знаходяться і друзі.

Точно це ж стосується і мене – я познайомився зі своїм хорошим другом саме під час навчання. Основне, що нас об’єднує – можливість спілкуватися і інтерес до цього процесу. Спілкування – основа дружби, цьому спілкуванню сприяють загальні інтереси. Ми з моїм другом дійсно маємо багато спільного – цікавимося спортом і комп’ютерними іграми, тому можемо поговорити про них, наприклад, на перерві.

Якщо ж говорити про інших людей, можна додати, що крім школи завести друзів можна у вищому навчальному закладі та на роботі. Цілком зрозуміло, що такі місця скупчення людей сприяють знайомствам, тому найчастіше там і з’являються друзі.

Говорячи про мого друга, можна сказати, що він дійсно не тільки має зі мною багато спільного, а й доповнює мене в деякому сенсі. Далеко не завжди таке можливо, тому я ціную його допомогу. Приміром, він краще за мене володіє деякими шкільними предметами, а тому допомагає мені в них розібратися, якщо я сам цього не можу зробити.

У той же час я більш соціальний і маю більше розвинені навички у спілкуванні, тому можу підказати йому, як краще було б до когось звернутися або вирішити те чи інше питання з іншими людьми.

Завжди існували люди, які практично ні з ким близько не дружать. До мене це не відноситься, але таких людей хочеться згадати, оскільки мені здається, що вони свідомо вибирають більш складне життя без друзів в якості своєрідного виклику для себе. Кожній людині дано пишатися чимось своїм. Мені здається, що люди, які спеціально не заводять друзів, роблять це, щоб бути повністю самостійними, незалежними і вирішувати свої проблеми самотужки.

Вони також цілком заслуговують великої поваги та розуміння.

 

 

 

Твір "Мій найкращий друг Сергій”

Я маю багато друзів та приятелів. Але Сергій серед них є найкращим другом. Ми живемо з ним в одному дворі та навчаємося в одному класі. На жаль, за однією партою ми з Сергієм не сидимо. Вчителі не дозволяють нам цього, щоб ми не не відволікали один одного на уроках.

У мого друга темне волосся, сірі очі. Він дещо нижчий від мене зростом та худіший, хоча ми з ним однолітки. Проте Сергій має міцні руки та, взагалі, не скаржиться на силу та на спортивну форму.

Ми дружимо з Сергійком вже чотири роки. Разом ми граємо у футбол та баскетбол. Їздимо на велосипедах на річку та навіть рибалимо там. Також мій друг приходить до мене грати в комп'ютерні ігри, тому що у нього вдома комп'ютера немає. Тут наши смаки різняться. Сергій любить грати у віртуальні гонки, а мені до вподоби ігри-мандрівки. Але це не стає на заваді нашій дружбі. Сергій добрий та веселий хлопець, жвавий та бадьорий. Він будь-коли може поліпшити оточуючим його людям настрій своєю посмішкою чи жартами. Мій друг також любить розповідати анекдоти та смішні історії. Сергій залишається добрим другом не лише в іграх, але й у біді. Через це твір про справжнього друга я вирішив написати саме про Сергія, а не про когось іншого. Адже саме цей хлопець завжди допомагає мені, і не тільки тоді, коли я прошу. Часто Сергійко сам бачить, що я сам не можу впоратися з чимось. Тоді він сам спішить допомогти або дати корисну пораду.

Розкажи про свою подругу.

Мою подругу звати Софія.

Хоча вона молодша, проте мені цікаво з нею. Ми разом катаємося на велосипедах, ходимо на озеро плавати, взимку катаємося на санках. Вона дуже добра і щира. Я не чула, щоб Софія когось ображала чи обмовляла. Вона допитлива, хоче багато знати. Теж любить читати книжки та малювати. Працьовита, часто допомагає своїй мамі по господарству. Я вже знаю те, що вона вивчає на уроках. Тому із великим задоволенням пояснюю домашнє завдання, коли вона не може виконати його сама. Софійка старається гарно вчитися. Ми розуміємо одна одну, вміємо вислухати, порадити.

Я дуже рада, що у мене є така подруга.

 

Опис найкращої подруги з елементами розповіді

 

У мене є одна хороша подруга. Звати її Олеся. Ми однокласниці, дружимо з першого класу.

Олеся висока і струнка. Очі у неї великі, коричневого відтінку. Русяве волосся спадає на плечі. На мою думку, про неї можна сказати: «Справжня кароока красуня».

А ще вона розумна та багато знає. Вчиться на відмінно. Кмітлива, має логічне мислення, тому їй легко вдається розв'язати будь-яку складну задачу на уроках математики.

Подруга дуже акуратна. Одягається гарно та зі смаком.

Добра та відверта. Ділиться з усіма своєю радістю від спілкування зі своїм маленьким братиком.

Приязна, з нею приємно і цікаво розмовляти. Ми часто спілкуємося на перервах. І можу сказати, що ніколи не чула від неї поганих слів. Завжди знаходимо спільну мову. Маємо однакові інтереси і намагаємось якнайкраще проводити час.

Щедрості Олесі немає меж. Вона не раз ділиться зі мною смаколиками.

Про подругу можу сказати багато добрих слів, адже вона завжди готова зарадити у біді, прийти на допомогу. Саме про це я хочу детальніше розповісти. Усе показав прикрий випадок. На дворі було прохолодно і дощило. Усі щодуху на великій перерві мчали, щоб купити смачні булочки. Раптом я спіткнулась і впала. Хоч і не дуже постраждала, було досить боляче та холодно. Дуже мене засмутило, що брудна вода забруднила мій новий одяг. Тут Олеся не розгубилась. Миттю допомогла підвестися. Ми спокійно пішли назад до школи. Усі перерви подруга пробула біля мене у теплому і затишному класі. Так вона залишилася голодною, бо заради мене забула про все.

Олеся справді дбайлива та добра. Її вчинок дуже зворушливий. Ось це я і називаю справжньою дружбою. Адже на таку подругу завжди можна покластися у біді.

 

Опис зовнішнього вигляду моєї подруги Софійки.

У мене є чудова подруга. Вона має гарне ім’я Софія.

Подруга середнього зросту. Обличчя у неї невелике, кругле, сим­патичне і добре. Воно завжди смугле, тому не видно жодної веснянки. ЇЇ волосся каштанового кольору. Воно густе, коротке, пряме, жорстке та неслухняне, тому часто розкуйовджене. Радість обличчю надає маленький кирпатий ніс. Очі у Софії великі, глибоко посаджені, чорні, як ніч. Та вони ро­зумні, добрі та привітні, як вона сама.

Моя подруга є гарною дівчиною.

 

Моя подруга.

Мою подругу звати Олеся. Ми вчимося в одному класі.

Вона ввічлива і добре вихована. Її мама працює вчителем у нашій школі. Олеся охайна, гарно одягається. Часто приймає участь у конкурсах. Адже вона не тільки допитлива, а й дотепна та кмітлива. Має відмінні успіхи у навчанні. Вона завжди весела, знає багато цікавих історій. Спортивна та енергійна, часто показує гарний результат на змаганнях. Відвідує спортивну секцію. Олеся щира та лагідна, вміє дати добру пораду, прийти на допомогу. У нас багато спільного.

Я рада, що маю таку чудову подругу.

 

***

Мою найкращу подругу звуть Діана.

Вона завжди ввічлива з усіма сусідами. Чуйна та добра подруга радо приходить мені на допомогу. Дуже допитлива та старанна у навчанні. Її відповіді завжди дотепні та кмітливі. Подруга спокійна та розсудлива, коли приймає рішення. При наших зустрічах Діана завжди весела та енергійна.

Я щаслива, бо маю таку щиру подругу.

 

Мої подруги. Зіставлення з героями художніх творів.

У мене є дві найкращі подруги.

З Олесею я дружу з першого класу. Вона, як Попелюшка, добра та працьовита. Завжди доводить справу до кінця, виконує домашнє завдання, допомагає мамі доглядати молодшого братика. Також я дружу з Діаною. Вона розумна і товариська. Іноді вона подібна на принцесу Несміянну, коли засмучена чи не у доброму гуморі. Нам треба прикласти чимало зусиль, щоб подруга знову стала веселою. Олеся і Діана хочуть багато знати, допомагають іншим, завжди на стороні правди, як Шерлок Холмс. Але інколи в нашій дружбі виникають непорозуміння. Тоді кожна з нас, ображаючись, опиняється сама на своєму острові, як Робінзон Крузо. Але це ненадовго. Також моїм подругам, як Маляну, подобається малювати. Ці малюнки чудові і їх багато у їхніх альбомах для малювання.

Ось якими є мої подруги.

 

Мій друг. Текст – розповідь.

У мене є друг. З ним я познайомився ще у першому класі. Він теж навчається у моїй школі, але в паралельному класі.

Мого друга звати Остап. Він невисокого зросту.Лице у нього кругле. Волосся русяве. Очі блакитні, мов небо. Він багато знає.Мені з ним цікаво і весело. Вчиться він теж добре.Він сміливий і сильний. Остап відвідує спортивну секцію. Може захистити слабшого. Він щирий і справедливий.

У нього є хобі. Він гарно малює. Про Остапа можна ще багато сказати. Головне, що він є хорошим другом.

----------------------------------------------------------

Мого друга звати Андрій.

Йому зараз 14 років. Це друг мого брата теж. Ми разом гуляємо, граємо футбол. Моя улюблена футбольна команда називається „Манчестер Юнайтед", а його - „Барселона". Андрій добрий, чесний, уважний.

Мені з ним дуже цікаво.

---------------------------------------------------------

Мого найкращого друга звати Андрій.

Він завжди ввічливий з усіма сусідами. Чуйний та добрий друг радо приходить мені на допомогу. Андрій допитливий, проте не дуже старанний у навчанні. Він спокійний та розсудливий, коли приймає рішення. Його дотепні та кмітливі відповіді зупиняють будь-яку суперечку. Він енергійний та завзятий, бо займається спортом. При наших зустрічах завжди веселий.

Андрій – мій щирий друг.