ДУША НАРОДУ

Твори для 5 класу з української мови на 2021 рік

" Твір на тему:Вірний приятель - то найбільший скарб"Vrniy-priyatel-to-nayblshiy-skarb.docx [15.07 Kb] (cкачиваний: 30)
"Твір на тему: З чого починається Баиьківщина"Z-chogo-pochinayetsya-Baikvschina.docx [14.35 Kb] (cкачиваний: 28)
"Ким я хотів (-ла) би стати й чому"Kim-ya-hotv-la-bi-stati-y-chomu.docx [15.82 Kb] (cкачиваний: 33)
"Краса врятує світ"Krasa-vryatuye-svt.docx [14.27 Kb] (cкачиваний: 32)
"Мова - найцінніший скарб, мудра Берегиня народу"Mova-naycnnshiy-skarb-mudra-Bereginya-narodu.docx [13.87 Kb] (cкачиваний: 38)
"Моя зустріч із прекрасним"Moya-zustrch-z-prekrasnim.docx [17.93 Kb] (cкачиваний: 31)
" Твір на тему: Народна пісня - душа народу"Narodna-psnya-dusha-narodu.docx [14.77 Kb] (cкачиваний: 26)
"Не хлібом єдиним живе людина"Ne-hlbom-yedinim-zhive-lyudina.docx [14.36 Kb] (cкачиваний: 28)
" Твір Ой роде наш красний"Oy-rode-nash-krasniy.docx [15.06 Kb] (cкачиваний: 36)
"Чому необхідно знати свою історію"Chomu-neobhdno-znati-svoyu-storyu.docx [16.71 Kb] (cкачиваний: 35)
"Твір Чому треба берегти рідну мову"Chomu-treba-beregti-rdnu-movu.docx [14.02 Kb] (cкачиваний: 33)
"твір Шкільна родина"Shklna-rodina.docx [14.8 Kb] (cкачиваний: 36)
"Я українець (українка)"Ya-ukrayinec-ukrayinka.docx [14.89 Kb] (cкачиваний: 31)
"Які риси характеру я хочу в собі виховати"Yak-risi-harakteru-ya-hochu-v-sob-vihovati.docx [26 Kb] (cкачиваний: 41)
 
Якщо фахівець з вищою освітою досконало володіє своєю спеціальністю, але пише безграмотно його авторитет падає в очах простого секретаря, який досконально знає всі правила російської мови.

Перш за все прагнення вчитися писати без помилок
Як то кажуть, головне-бажання. Освічена людина не зупиняється на досягнутому він постійно прагне поліпшити свої знання, дізнатися щось нове або вдосконалити старе. А для того, щоб підвищити свою грамотність, слід дотримуватися простих правил, які допоможуть навчитися писати без помилок.
Читання книг
Читання тренує зорову пам'ять. Важливо віддавати перевагу старим книгам вони налаштовують на розмірене проведення часу в затишній обстановці за уважним вивченням змісту. Крім того, класичні твори написані тією російською мовою, який прийнято називати істинним. Такі тексти своєрідним уособленням всіх норм і правил написання. Сучасна проза, на жаль, не може похвалитися красномовством і вишуканістю, а це означає, що її можна використовувати тільки для ненудної поїздки в громадському транспорті. Крім того, нерідкі випадки, коли в сучасних текстах зустрічаються граматичні помилки, що дуже затьмарює враження про нинішніх письменників і коректорів.
У процесі читання класичних творів в пам'яті відкладається не тільки правильність написання тих чи інших слів і словосполучень, а й мовні звороти, які можуть стати в нагоді в подальшому. Важливо також підібрати книги, відповідні інтересам читача. Не треба змушувати себе перечитувати всю класику, але кілька творів все-таки краще прочитати. чимало людей, які можуть пишається своїми читацькими досягненнями вони прочитали практично всі твори російських і зарубіжних класиків, але так і не змогли подужати «війну і мир» Толстого. Тут немає нічого кримінального. Головне-отримувати задоволення від читання і насолоджуватися цим процесом в спокійній обстановці.
Читання вголос
Це тренує не тільки зорову, але і слухову пам'ять. Читання "про себе" з'їдає деякі слова і вирази. В результаті читач просто не загострює уваги на вимові і написанні конкретних слів. Навіть простий вислів» по лузі бігла корова «на слуху звучить як»по лу-гу Бі-жа-ла ка-ро-ва". Вимовляючи цей вислів вголос, читач автоматично запам'ятовує особливість написання того чи іншого слова. При читанні впівголоса людина робить паузу в тому місці, де стоїть кома, а це означає, що в подальшому пунктуаційні та орфографічні помилки будуть зустрічатися рідше.
"Ми писали, ми писали-наші пальчики втомилися»
Пора знову згадати цю дитячу приказку і дістати зошит. Так, саме лист допоможе освоїти грамотність.
Так, сучасній людині робити більше нічого, як писати конспекти. Дивно, але це факт складання конспектів і диктанти допомагають краще засвоїти правило написання того чи іншого слова. навіть окрема категорія людей, які спеціально записують важливе правило або формулу тільки для того, щоб вона краще запам'яталася. Це такий особливий тип пам'яті-Нарисна, коли матеріал засвоюється краще після перенесення його на папір.

Читайте також