ДУША НАРОДУ

Драма «Бояриня» Лесі Українки

"Аналіз твору «Бояриня» Леся Українка"Analz-tvoru-Boyarinya-Lesya-Ukrayinka.docx [20,64 Kb] (cкачиваний: 22)
"Драма «Бояриня» написано дуже стисло"Drama-Boyarinya-napisano-duzhe-stislo.docx [21,98 Kb] (cкачиваний: 30)
"Драма «Бояриня» написано скорочено"Drama-Boyarinya-napisano-skorocheno.docx [24,65 Kb] (cкачиваний: 24)
"Драма «Бояриня» написано стисло"Drama-Boyarinya-napisano-stislo.docx [18,14 Kb] (cкачиваний: 25)
"Драма «Бояриня»" Drama-Boyarinya.docx [62,83 Kb] (cкачиваний: 22)

Драматична поема Лесі Українки «Бояриня» котра була написана в 1910 році. В даній поемі відображується королівство Петра Дорошенка та доба Руїн. Автор добре відображає свій погляд до тих людей котрі зраджуюсь своїй країні, переходячи служити російському королю. Леся Українка в даній поемі заклала яскраве прохання не покидати свого краю, не придавати свій народ, а навпаки возвеличувати його, та робите все щоб гідно називатись українцем. Поетеса просить, щоб всі об’єдналися та боролись до останнього за свою землю. Відображуються відносити між Росією та Україною, всю трагедію цього та зраду.

Основною проблемою в даному творі виступає проблема між двома державами та їхньою культурою. Це серйозна проблема добре висвітлена в діалогах даної поеми, та відображає ті цінності які є в кожного, зло та добро честь і гідність, та безчестя.

В даній драмі добре відтворено часи Руїн, всі багатства в тому числі і церковні. Також нагадується які були утиски москалів, та недовіра до Дорошенка котрий допоміг татарам прийти на територію України.


Читайте також