ДУША НАРОДУ

Вірш «І все таки до тебе думка лине»

"Аналіз вірша «І все таки до тебе думка лине»"Analz-vrsha-vse-taki-do-tebe-dumka-line.docx [19,89 Kb] (cкачиваний: 81)
"Вірш «І все таки до тебе думка лине»"Vrsh-vse-taki-do-tebe-dumka-line.docx [13,73 Kb] (cкачиваний: 1)

У 1893 році вийшла перша книжки Лесі Українки «На крилах пісень» в якій і є вміщений вірш « І все таки до тебе думка лине», який являється самою перлиною даної книги.

Леся Україна мала велику любов до України, та весь час тужила за нею, оскільки була дуже далеко. В кожному вірші чи творі авторка завжди висвітлює проблему свого народу та культуру його. Однак вона не любила тих людей, котрі після першої невдачі чи навіть без неї похиляли голову до низу. Вона була людиною котра всупереч всьому йшли до остатнього.

 

Вірш Лесі Українки «І все таки до тебе думка лине» написаний про переживання авторки її болючих спогадів, про її батьківщину котру занапастили самі люди які в ній проживають, але для неї вона найрідніша. Від ряду нещасних подій було пролито не мало сліз, та в будь-який момент від них вона може потонути. В загальному це все веде до того, що тільки рішучі дії людей, а не без діяння може спасти країну і людей котрі в ній живуть від неминучого.

Темою даного вірша виступила ностальгія авторки за рідним краєм.

Ідеєю виступає переживання за долю батьківщини.

Проблематикою у вірші виступає сум за батьківщиною, та відчуття безсилля, оскільки нічого не можна зробити одній людині.