ДУША НАРОДУ

Про дерева у лісі

"дерево життя"derevo-zhittya.docx [24,15 Kb] (cкачиваний: 61)

"Красота осіннього лісу"krasota-osnnogo-lsu.docx [16,34 Kb] (cкачиваний: 66)

"Мініатюра на тему ліс"mnatyura-na-temu-ls.docx [15,31 Kb] (cкачиваний: 52)

"Опис дуба"opis-duba.docx [14,81 Kb] (cкачиваний: 166)

"Опис клена"opis-klena.docx [17,76 Kb] (cкачиваний: 188)

"Осінній ліс"osnny-ls.docx [15,98 Kb] (cкачиваний: 61)

"Про осінній ліс"pro-osnny-ls.docx [17,14 Kb] (cкачиваний: 50)

"родовідне дерево"rodovdne-derevo.docx [17,04 Kb] (cкачиваний: 35)

"Розповідь про ліс"rozpovd-pro-ls.docx [16,69 Kb] (cкачиваний: 69)

"Твір опис на тему ліс"tvr-opis-na-temu-ls.docx [17,87 Kb] (cкачиваний: 61)

"У лісі"u-ls.docx [20,89 Kb] (cкачиваний: 57)

Дерева - це ті рослини, які служать як для наших естетичних поглядів, так і для нашого здоров'я. Більшістю з них ми можемо не просто милуватися, а і використати з користю. Головне використати - з такою користю, щоб не зашкодити самим рослинам. В першу чергу дерева - це наш кисень. Є багато плодових дерев, які дають нам дуже смачні плоди влітку, весною, якими ми можемо із задоволенням насолодитися.  Є багато лікувальних дерев, які сприяють тому, щоб  привести в порядок наше здоров'я. Наприклад, береза ​​- є лікувальним засобом від багатьох захворювань.

 У школі вам даватимуть написати твори не тему: "Моє улюблене дерево". У творі такого типу, ви повинні будете  назвати, яке дерево є вашим коханим. Розповісти про його властивості, описати його. Здається усе це не складно.  Ніби і дерев багато в інтернеті описано і навіть віршів є багато про дерева, з яких ви б могли вставити цитати у свій текст, але ось зібрати усе це в одну купку і сліпити щось хороше, а головне грамотне - складно. А ще тоді, коли у вас зовсім немає часу, адже ще багато чого учити з інших предметів, а щоб сліпити хороший твір треба багато часу.

 Ось, саме тому, ми створили наш сайт  щоб допомагати вам в подібних ситуаціях. На нашому сайті, ви зможете знайти твори про улюблені дерева, і з легкістю викачати собі на комп'ютер.

Читайте також