ДУША НАРОДУ

Твори 2021 року на тему людина

"Бо ти на землі людина твір-роздум"Bo-ti-na-zeml-lyudina-tvr-rozdum.docx [15,12 Kb] (cкачиваний: 48)

"Людина – істота соціальна."Ya-lyudina-ce-mene-bagato-do-chogo-zobovyazuye.docx [17,82 Kb] (cкачиваний: 54)

"Людина і слава"Lyudina-slava.docx [15,67 Kb] (cкачиваний: 24)

"Твір на тему я людина"Tvr-na-temu-ya-lyudina.docx [16,79 Kb] (cкачиваний: 49)
"Твір я людина"Tvr-ya-lyudina.docx [16,55 Kb] (cкачиваний: 25)
"Характер людини творить її долю"Harakter-lyudini-tvorit-yiyi-dolyu.docx [17,78 Kb] (cкачиваний: 29)

"Чи кожен із нас є особистістю"Chi-kozhen-z-nas-ye-osobiststyu.docx [19,76 Kb] (cкачиваний: 33)

"Що робить людину Людиною"Scho-robit-lyudinu-Lyudinoyu.docx [15,86 Kb] (cкачиваний: 45)

"Що таке людина"Scho-take-lyudina.docx [17,97 Kb] (cкачиваний: 41)

"Я — людина, і це мене багато до чого зобов'язує"Ya-lyudina-ce-mene-bagato-do-chogo-zobovyazuye.docx [17,82 Kb] (cкачиваний: 54)

 

Людина завжди вважав за краще жити в групах. З примітивного періоду людина жила і рухалася групами. Це змусило його відчувати себе в безпеці і допомогло йому охороняти себе від диких тварин. Це одна з таких людських звичок, яке з часом не сильно змінилося. Люди як і раніше люблять спілкування. Суспільство, сім'я і культура мають першорядне значення для людини. Залиште людину в повній самоті на місяць і подивіться, що з ним станеться. Він буде страждати від самотності, депресії і нести фізичний дискомфорт і психічні захворювання. Людина не може жити один. Людина і завжди був соціальним створенням. Він любить бути навколо інших людей. Розділяючи свої думки зі своїми друзями і членами сім'ї, проводячи час з ними і віддаючись різним діям з ними, він відчуває себе живим і це дає йому почуття приналежності.

Саме тому люди створюють сім'ї. Спільна сімейна система має ряд переваг. Це добре для всебічного розвитку дітей. Це також добре і для літніх людей. Людський розум і розум постійно зростають, але якщо одна річ, яка залишається постійною, це його потреба відчувати себе в безпеці. Це почуття безпеки приходить, коли ми разом з нашими близькими.

Читайте також