ДУША НАРОДУ

Твір на тему мама

"«Шануйте матерів своїх», твір у публіцистичному стилі"Shanuyte-materv-svoyih-tvr-u-publcistichnomu-stil.docx [16,47 Kb] (cкачиваний: 28)
"Мати – найрідніша у світі людина"Mati-nayrdnsha-u-svt-lyudina.docx [16,6 Kb] (cкачиваний: 36)
"Моя любима мама"Moya-lyubima-mama.docx [15,48 Kb] (cкачиваний: 27)
"Моя мама"Moya-mama.docx [14,99 Kb] (cкачиваний: 21)
"Моя матуся (твір-опис людини)"Moya-matusya-tvr-opis-lyudini.docx [16,31 Kb] (cкачиваний: 36)
"Розповідь про маму"Rozpovd-pro-mamu.docx [16,22 Kb] (cкачиваний: 25)
"Твір на тему "Моя любима мама”"Tvr-na-temu-Moya-lyubima-mama.docx [19,6 Kb] (cкачиваний: 29)
"Твір на тему «Мама»"Tvr-na-temu-Mama.docx [16,95 Kb] (cкачиваний: 32)
"Твір на тему «Моя мама найкраща у світі»"Tvr-na-temu-Moya-mama-naykrascha-u-svt.docx [18,46 Kb] (cкачиваний: 22)
"Твір на тему моя мама"Tvr-na-temu-moya-mama.docx [16,49 Kb] (cкачиваний: 26)
"Твір- опис дії «Як моя мама готує»"Tvr-opis-dyi-Yak-moya-mama-gotuye.docx [15,95 Kb] (cкачиваний: 22)
"Твір про маму"Tvr-pro-mamu.docx [15,21 Kb] (cкачиваний: 28)
"Твір про матусю"Tvr-pro-matusyu.docx [16,3 Kb] (cкачиваний: 30)
"Твір-нарис «Моя мама - найкраща»"Tvr-naris-Moya-mama-naykrascha.docx [16 Kb] (cкачиваний: 30)
"Твір-нарис «Моя мама — найкраща»"Tvr-naris-Moya-mama-naykrascha.docx [16,2 Kb] (cкачиваний: 30)
 

Я без перебільшень скажу, що моя мама найкраща. Моя мама-це втілення жіночої мудрості, гідності і безмежної любові. Вона ніжна і добра. Мама цілує і шкодує мене, коли мені погано, і радіє за мене, коли мені добре. Мама-це мій найкращий друг. Тільки їй я можу довірити свої таємниці, і тільки її поради будуть найправильнішими, адже мама мені бажає тільки хорошого.

З раннього дитинства мама опікала мене, берегла від життєвих негараздів. Коли я хворіла, то один тільки мамин поцілунок міг допомогти мені при будь-якої хвороби, вилікувати від самого різного недуги.

Мама любить читати різні книги і до цього вона привчає мене. З раннього дитинства вона читала мені казки з хорошим кінцем. Зараз, коли я подорослішала, вона радить мені книги, які я читаю сама і потім ми РАЗОМ її обговорюємо.

Ми разом робимо уроки. Я впевнена, що моя мама знає все. І мені дуже важливо, що якщо я чогось не розумію, вона пояснює і допомагає знайти правильну відповідь.

Моя мама дуже красиво співає. Від неї я розучила багато різних пісень і полюбила музику. Її голос-найприємніше, що мені доводилося чути. До сих пір, коли мені буває погано або щось не виходить, ми сідаємо з мамою, вона мене обіймає, цілує і ми співаємо дитячі пісні, від чого стає легше і веселіше.

Мені подобається, як моя мама готує. Найсмачнішим у неї виходить яблучний пиріг. Колись вона мене навчить піч такий же.

Мама працює продавцем в магазині. Вона встає рано вранці, готує смачний сніданок, потім йде будити мене, і ми їмо всією сім'єю. Потім ми разом виходимо з дому і йдемо – мама на роботу, а я в школу.

Увечері ми зустрічаємося вдома. До приходу мами я намагаюся зробити всі уроки, забратися вдома, щоб більше часу у мами залишилося на відпочинок. Коли вона приходить з роботи, ми йдемо на кухню готувати смачну вечерю до приходу тата. За цей час ми базікаємо, жартуємо, я ділюся з мамою секретами, вона дає мені поради, а я до них прислухаюся.

Ми часто проводимо разом вільний час. Коли погода хороша, ми гуляємо, купуємо щось смачне і несемо додому, щоб поділитися з усіма. У погану погоду ми залишаємося вдома. Мама мене вчить тому, що вміє сама: готувати, вишивати, допомагати по дому.

 


Читайте також