ДУША НАРОДУ

Твори на вільну тему у 2020 році

"Життя це завжди навчання"Zhittya-ce-zavzhdi-navchannya.docx [14,98 Kb] (cкачиваний: 0)
"Народні традиції"Narodn-tradicyi.docx [14,42 Kb] (cкачиваний: 0)
"Сучасне життя молоді твір"Suchasne-zhittya-molod-tvr.docx [15,13 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему без знання минулого немає майбутнього"Tvr-na-temu-bez-znannya-minulogo-nemaye-maybutnogo.docx [15,6 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему відповідальність людини за свої дії"Tvr-na-temu-vdpovdalnst-lyudini-za-svoyi-dyi.docx [12,93 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему вік живи вікі учись"Tvr-na-temu-vk-zhivi-vk-uchis.docx [14,84 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему вчинки людини"Tvr-na-temu-vchinki-lyudini.docx [14,69 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему друзі"Tvr-na-temu-zdorovya-lyudini.docx [14,72 Kb] (cкачиваний: 0)
 "Твір на тему здоров’я людини"Tvr-na-temu-harakter-lyudini-tvorit-yiyi-dolyu.docx [14,01 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему характер людини творить її долю"Tvr-na-temu-harakter-lyudini-tvorit-yiyi-dolyu.docx [14,01 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему чи замінить Інтернет телебачення, книжки, театр"Tvr-na-temu-chi-zamnit-nternet-telebachennya-knizhki-teatr.docx [14,4 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему«Напевно, усі успішні люди — кар’єристи...»"Tvr-na-temuNapevno-us-uspshn-lyudi-karyeristi.docx [19,77 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему«Чи повноцінне життя без друзів"Tvr-na-temuChi-povnocnne-zhittya-bez-druzv.docx [14,18 Kb] (cкачиваний: 0)
"Чи потрібний етикет"Chi-potrbniy-etiket.docx [13,7 Kb] (cкачиваний: 0)
 

Що таке перемога? На мою думку, перемога - це досягнення того, до чого прагнув. Перемога може бути різною. Наприклад, перемога у війні, в битві, в суперечці, в спорті. Але найбільш гідна і велика перемога - це перемога над самим собою. Як приклад, я хочу привести твір Гончарова «Обломов». У цьому творі видно приклад поразки у війні з самим собою. Ілля Ілліч Обломов - головний герой твору, з дитинства звик до тихого і спокійного життя, до того, що йому нічого ніколи не треба робити. Він вічно був оточений турботою і любов'ю мами. І виріс дуже слабким, несамостійним, ледачою людиною. Улюблене заняття Іллі Ілліча було просте, безглузде лежання на дивані, без жодних цілей на своє майбутнє існування. Ілля Ілліч зазнав поразки в своєму житті. У битві за життя, а не за існування він програв і вибрав замість свого життя просте і безглузде існування. До своєї смерті він даремно пролежав на своєму улюбленому - дивані, і програв усе своє життя. Я думаю, що життя - це постійна боротьба з самим собою за життя. І є тільки два варіанти результату. Або ти терпиш поразку, або ти здобував перемогу над самим собою. Другий приклад хочу навести з роману Тургенєва «Батьки і діти». Центральний герой - Євген Базаров був нігілістом. Він нічого визнавав у своєму житті. Він хотів всіх людей переконати в своїх світоглядах. І виходить, що нього була постійна боротьба з іншими людьми, в яких він постійно брав свої маленькі перемоги, змінюючи їх світогляд. Він брав свої перемоги в суперечках, дуелях, але він програв свою головну боротьбу - боротьбу за любов. Євген програв свою головну боротьбу, але виграв безліч маленьких перемог. У суперництві з людьми він здобував перемоги над людьми, а не над собою, хоча і завжди доводив собі, що він може перемогти в дискусіях. Він вигравав безліч маленьких перемог, але головну війну - за свою любов він програв. Я думаю, що краще програти бій, а потім виграти війну. Підводячи підсумок до свого твору, можу зробити наступний висновок. Перемоги можуть бути різними, але найбільшу перемогу можна назвати, перемогу людини над самим собою.