ДУША НАРОДУ

Твір характеристика

"Іван Котляревський - Енеїда (Характеристика твору)"van-Kotlyarevskiy-Eneyida-Harakteristika-tvoru.docx [20,33 Kb] (cкачиваний: 0)
"Характеристика твору Івана Котляревського Наталка-Полтавка"Harakteristika-tvoru-vana-Kotlyarevskogo-Natalka-Poltavka.docx [20,51 Kb] (cкачиваний: 0)
"Характеристика твору Лесі Українки Лісова пісня"Harakteristika-tvoru-Les-Ukrayinki-Lsova-psnya.docx [22,73 Kb] (cкачиваний: 0)
"Характеристика твору Олександр Олесь О слово рідне! Орле скутий!.."Harakteristika-tvoru-Oleksandr-Oles-O-slovo-rdne-Orle-skutiy.docx [13,08 Kb] (cкачиваний: 0)
"Характеристика твору Панаса Мирного Хіба ревуть воли, як ясла повні"Harakteristika-tvoru-Panasa-Mirnogo-Hba-revut-voli-yak-yasla-povn.docx [29,3 Kb] (cкачиваний: 0)
"Характеристика твору Пантелеймона Куліша Чорна рада"Harakteristika-tvoru-Panteleymona-Kulsha-Chorna-rada.docx [17,69 Kb] (cкачиваний: 0)
"Характеристика твору Тараса Шевченка Кавказ"Harakteristika-tvoru-Tarasa-Shevchenka-Kavkaz.docx [15,1 Kb] (cкачиваний: 0)

Мрія прекрасної Ассоль з «Червоних вітрил» А. Гріна була настільки неймовірною, що в її реалізацію не вірив жоден житель Каперни. Зате вірила сама Ассоль - і цього було цілком достатньо, щоб мрія здійснилася. Ще один персонаж цієї ж повісті Грей доклав титанічних зусиль, щоб досягти своєї мрії - стати капітаном. Але ж плани цих двох могли впасти про жорстоку реальність. Ассоль одна проти всіх жителів Каперни, Грею довелося йти проти волі батька і починати свій переможний шлях з юнги, щоб одного разу в бухту увійшов корабель з червоними вітрилами і ощасливив дівчинку, яка так цього чекала. Вражає мрія героя фантастичного оповідання Р.Д. Бредбері «Зелений ранок». Бенджамін, незважаючи ні на що, засадив Марс саджанцями і дочекався цілющого дощу, який перетворив планету в сад і дав джерело життя - кисень. Для здійснення мрії герою знадобилася віра і праця до сьомого поту. Не зрозуміло, що було важливіше, але результат вразив. На жаль, не всі мрії стають реальністю. Зіткнувшись з дійсністю, людина не завжди знаходить сили до її втілення. Приклад тому герой оповідання А.П. Чехова «Іонич». Відмовившись від мрії, Дмитро Іонович втратив себе, реальність його підім'яла і перетворила в Іонич. Одних мрія мобілізує і змушує підніматися з колін, інших веде в неправильному напрямку. Наприклад, герой повісті «Собаче серце» - професор Преображенський. Йому вдалося з пса створити людини, але незабаром він розчарувався у своїй мрії, оскільки вона не принесла бажаного результату, тільки шкоду. Підводячи підсумок, хочеться сказати, що мріяти треба, адже мрії - це красиві плани на майбутнє. Потрібно вірити і докладати зусилля. І в цьому відношенні прав поет В. Котиков: Туга - в рутині жити нерухомою! І сил своїх шкодувати не варто, Щоб ставити мету, пробитися в житті - Але аби мета була гідною.