ДУША НАРОДУ

Твір на тему Новий рік 2020 рік миші

 

"Мініатюра «Чому моє улюблене свято — Новий рік»"Mnatyura-Chomu-moye-ulyublene-svyato-Noviy-rk.docx [12,43 Kb] (cкачиваний: 0)

"Незабаром Новий рік"Nezabarom-Noviy-rk.docx [13,44 Kb] (cкачиваний: 0)

"Новий рік — моє улюблене свято"Noviy-rk-moye-ulyublene-svyato.docx [11,68 Kb] (cкачиваний: 0)

"Новорічні традиції в моїй родині Новорічні традиції"Novorchn-tradicyi-v-moyiy-rodin-Novorchn-tradicyi.docx [13,32 Kb] (cкачиваний: 0)

"Твір «Підготовка до Нового року»"Tvr-Pdgotovka-do-Novogo-roku.docx [13,27 Kb] (cкачиваний: 0)

"Твір про новий рік 2020"Tvr-pro-noviy-rk-2020.docx [13,07 Kb] (cкачиваний: 0)

"Твір-розповідь на тему «Чому я люблю свято Новий рік»"Tvr-rozpovd-na-temu-Chomu-ya-lyublyu-svyato-Noviy-rk.docx [14,66 Kb] (cкачиваний: 0)

 

Найвеселішим, безсумнівно, довгоочікуваним святом є Новий рік. Багато людей люблять зиму саме завдяки цьому святу. Всі діти і дорослі, чекають в новорічну ніч чудес, чогось незвичайного, справжнього чаклунства.Новий рік - це ще і найсмачніше свято, до якого готують найвишуканіші страви, адже вважається, що чим багатше і різноманітніше буде прикрашений новорічний стіл, тим вдаліше буде весь рік. Всі чекають півночі, коли куранти почнуть відраховувати першу хвилину Нового року. У цей момент всі загадують своє заповітне бажання, яке обов'язково здійсниться, адже воно загадується з вірою і надією. У цей момент відкриваються мільйони пляшок шампанського, пінний ігристий напій ллється в кришталеві келихи. Новий рік входить в будинки під кришталевий дзвін, бій курантів і потік палких бажань добра і світла. Всі поспішають привітати один одного з Новим роком, побажати щастя, здоров'я і благополуччя в справах і в особистому житті. Новий рік є святом, що об'єднує людей, що дає віру в щось дуже світле, цікаве і незвідане. Все погане залишається позаду, в Новий рік ми беремо з собою тільки найкраще, світле і дороге. Зустрічаючи свято зі світлим серцем, несучи оточуючим радість і добро, ми приносимо в новий рік тільки чисті почуття і думки, а це значить, що рік обов'язково буде щасливим.