ДУША НАРОДУ

Твори на тему праця

"Любов до праці"Lyubov-do-prac.docx [13,75 Kb] (cкачиваний: 76)
"Людина працею славна"Lyudina-praceyu-slavna.docx [12,4 Kb] (cкачиваний: 57)
"Мої міркування про працю"Moyi-mrkuvannya-pro-pracyu.docx [13,05 Kb] (cкачиваний: 60)
"Праця всьому основа"Pracya-vsomu-osnova.docx [13,05 Kb] (cкачиваний: 60)
"Праця і терпіння все перемагають"Pracya-vsomu-osnova.docx [13,05 Kb] (cкачиваний: 60)
"Праця прикрашає людину"Pracya-prikrashaye-lyudinu.docx [14,24 Kb] (cкачиваний: 74)
"Твір на тему «В праці, тільки в праці справжнє щастя»"Tvr-na-temu-V-prac-tlki-v-prac-spravzhnye-schastya.docx [17,15 Kb] (cкачиваний: 27)
"Твір на тему «Праця годує, а лінь марнує»"Tvr-na-temu-Pracya-goduye-a-ln-marnuye.docx [12,5 Kb] (cкачиваний: 53)
"Твір на тему праця"Tvr-na-temu-pracya.docx [12,39 Kb] (cкачиваний: 35)
"Твір-роздум на тему «Будь-яка праця стає творчістю, якщо ти вкладаєш у неї душу»"Tvr-rozdum-na-temu-Bud-yaka-pracya-staye-tvorchstyu-yakscho-ti-vkladayesh-u-neyi-dushu.docx [19,65 Kb] (cкачиваний: 55)

Іван Сергійович Тургенєв говорив: «Життя не жарт і не забава життя важка праця. Зречення, зречення постійне ось її таємний сенс, її розгадка Він вважав, що найважливіше в житті виконання боргу, що соромно тішитися обманом свободи від обов'язків, коли «суворе обличчя істини глянуло, нарешті, тебе в очі». Я абсолютно згодна з цим висловлюванням Ще з давніх-давен люди вважали, що працьовитість одне з найважливіших якостей в людині. Саме воно дає поштовх до розвитку, пізнання навколишнього світу і бажанням рухатися вперед для досягнення своєї мети. Езоп говорив: «Істинне скарб для людей уміння працювати». Історія показує, що тільки працьовиті і цілеспрямовані люди домагаються чогось в житті. Велика кількість письменників у своїх творах намагаються донести до читача, що праця, і тільки праця, запорукою успішного і щасливого життя. Найбільш яскравим прикладом твір І.А. Гончарова «Обломов». У своєму романі Іван Олександрович малює картину другої половини XIX століття, в центрі якої дворянин Ілля Ілліч Обломов людина без певної мети і ідеї. Він весь свій час проводить лежачи на дивані, нічим не займаючись. «Лежанье у Іллі Ілліча не було ні необхідністю, як у хворого або як у людини, яка хоче спати, ні випадковістю, як у того, хто втомився, ні насолодою, як у ледаря: це було його нормальним станом.» Простежуючи життєвий шлях цього героя, ми бачимо, що людина, яка не звикла працювати, нічого і не домагається. Його життя безглузде: він нічого не досяг, не вніс свій внесок в навколишній світ. Саме «обломовщина» доводить, що для хорошого життя потрібно докладати чималих зусиль. На нашому сайті з української мови ми зібрали велику збірку творів про працю які будуть проходити у шкільних програмах.


Читайте також