ДУША НАРОДУ

Твори на тему люди будьте добріші

"Робіть людям добро"Robt-lyudyam-dobro.docx [14,18 Kb] (cкачиваний: 0)
"Світ не без добрих людей"Svt-ne-bez-dobrih-lyudey.docx [13,25 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір добро і зло"Tvr-dobro-zlo.docx [14,51 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему «Як добро має перемагати в нашому недоброму світі»"Tvr-na-temu-Yak-dobro-maye-peremagati-v-nashomu-nedobromu-svt.docx [15,12 Kb] (cкачиваний: 1)
"Твір на тему будьте добріші"Tvr-na-temu-budte-dobrsh.docx [13,57 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему людина починається з добра"Tvr-na-temu-lyudina-pochinayetsya-z-dobra.docx [18,51 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір-роздум на тему «Найбільше щастя – бути добрим»"Tvr-rozdum-na-temu-Nayblshe-schastya-buti-dobrim.docx [16,41 Kb] (cкачиваний: 0)

Іноді вони намагаються допомогти, лише щоб отримати щось натомість: ставлення або яку-небудь річ. Це вже зовсім не добро, а лицемірство. Така допомога гірше бездіяльності. Справжнє добро – це допомогти людині, яка не зможе повернути щось назад. Наприклад, у творі Ю.Я.Яковлева Костя і Женечка підгодовували собаку, господар якої загинув. Вони зробили їй будиночок і дбали як про свою. Діти нічого не вимагали натомість, вони лише хотіли, щоб собака не відчувала себе самотньою без господаря. У житті теж зустрічається добро. Люди допомагають один одному в різних складних ситуаціях, але не завжди легко відрізнити щиру допомогу від тієї, коли людина лише хоче чогось натомість. Я дійсно щаслива, що зустрічала в своєму житті добро. Я бачила, як люди годували голубів на площі, як хлопчисько допоміг бабусі перейти дорогу, як чоловік допоміг дівчині підвестися після падіння. Так, все це дрібні вчинки. Але хіба не з них будується характер людини, хіба не вони допомагають здійснювати справжні подвиги? Ласкаво дуже важливо для людини, тому що воно згуртовує людей і робить наш світ кращим. Тому на уроках української мови в школах, будуть завдання написати твір про добро, і за допомогою нашого сайту та наших прикладів творів на вказану тематика вам це буде не складно.