ДУША НАРОДУ

Твори мій улюблений міфологічний герой

"Мій улюблений міф"My-ulyubleniy-mf.docx [15,2 Kb] (cкачиваний: 0)
"Мій улюблений міфологічний герой Геракл"My-ulyubleniy-mfologchniy-geroy-Gerakl.docx [14,38 Kb] (cкачиваний: 0)
"Мій улюблений міфологічний герой Одіссей"My-ulyubleniy-mfologchniy-geroy-Odssey.docx [12,95 Kb] (cкачиваний: 1)
"Мій улюблений міфологічний герой"My-ulyubleniy-mfologchniy-geroy.docx [12,59 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему мій улюблений детектив"Tvr-na-temu-my-ulyubleniy-detektiv.docx [13,56 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему моє ставлення до головного героя роману Марка Твена"Tvr-na-temu-moye-stavlennya-do-golovnogo-geroya-romanu-Marka-Tvena.docx [14,15 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему Робін Гуд"Tvr-na-temu-Robn-Gud.docx [13,84 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір про Нескореного Прометея"Tvr-pro-Neskorenogo-Prometeya.docx [16,96 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір-роздум Мій улюблений літературний герой"Tvr-rozdum-My-ulyubleniy-lteraturniy-geroy.docx [15,78 Kb] (cкачиваний: 0)
 
 Це видно з того, що він робить неймовірні подвиги, які недоступні для звичайної людини. І бореться з казковими персонажами. Він переміг Солов'я-розбійника і Поганого Ідолища. Тому Ілля все-таки більше казковий, ніж справжній. Мені він подобається за своє прагнення. Спочатку про Іллю йдеться, що він лежав тридцять три роки на печі. Але дуже хотів одужати. Ось до нього прийшли каліки і пообіцяли вилікувати його. Але щоб стати на ноги Муромець повинен був ходити до колодязя і підносити воду для цих перехожих. Йому було дуже нелегко. Але він так хотів отримати собі здоров'я, що все це витримав. Це приклад того, як треба прагне до чогось хорошого. Також мені подобається це богатир за свою сміливість. Він не боявся один виступати проти дуже страшних ворогів. Один тільки Соловей-Розбійник так свистів, що в Києві даху злітали з будинків, і падали на землю все богатирі. Але Ілля не побоявся вступити з ним в сутичку один на один. Це приклад сміливості. Ще богатир був готовий ризикувати своїм життям заради російської землі і заради російського народу. І хоча зараз Київ в Україні, цей приклад богатиря вчить мене, що український народ теж частина російського народу. Зараз у цих народів не дуже виходить жити мирно. Але приклад Іллі говорить про те, що раніше це були всі частиною однієї Київської Русі. Ілля Муромець проявив сміливість і в інших своїх подвигах. Він переміг Ідолище Погане і царя татар Калина. Були у Іллі та недоліки теж. Наприклад, він міг сумніватися. Це погана якість. Коли до нього прийшли каліки і обіцяли його зцілити, Ілля не повірив їм відразу. Його терзали сумніви. Але він так бажав зцілитися, що зумів їх подолати. Також іноді богатир виявляв надмірну жорстокість. Можна було обійтися менш суворими заходами. Але він якщо вже вбивав, то прямо на друзки. Може бути тоді так було прийнято. А може це билин прикрашали. Зараз це важко зрозуміти. Але постає Ілля саме таким. З усіх героїв, про яких я читав, Ілля Муромець - мій улюблений казковий герой. Окрім цього в цьому розділі сайту з української мови та літератури, кожен учень знайде для себе твір на тему мій казковий герой.

Читайте також