ДУША НАРОДУ

Твір на тему слово

"«Слово в моєму житті»"Slovo-v-moyemu-zhitt.docx [13,65 Kb] (cкачиваний: 104)

"Краса світу і людської душі в художньому слові"Krasa-svtu-lyudskoyi-dush-v-hudozhnomu-slov.docx [15,47 Kb] (cкачиваний: 57)

"Слово в житі людини"Slovo-v-zhit-lyudini.docx [15,31 Kb] (cкачиваний: 89)

"Слово в житті людини"Slovo-Tvr-Sila-slova-abo-Slovo-ce-zbroya.docx [16,94 Kb [16,31 Kb] (cкачиваний: 55) (cкачиваний: 23)v-zhitt-lyudini.docx]

"Твір "Сила слова” або "Слово — це зброя”"

"Чого варті у житті слова"Chogo-vart-u-zhitt-slova.docx [14,44 Kb] (cкачиваний: 68)


В кожній країні на цілому світі спілкування людей проходить через слово, хоча не зважаючи на те, що в кожні країні є своя мова якою вони спілкується, однак будь яка мова складається зі слів. Все що ми говоримо іншій людині має свою так звану душу та поняття, за допомогою якого людина розуміє іншу людину. Не зважаючи на те що без слів нормальне спілкування не може існувати в будь якій країні, однак слова бувають так і добрі так і погані хоча людина сама вибирає як спілкуватись з іншою людиною та це залежить від багатьох чинників. За допомогою слів ми зможемо знайти те що нам потрібно, як то кажуть слово заведете туди куми ми схочемо. Головним пріоритетом в людей є те, якщо вони добре вміють користуватись словом, завжди підбираючи ті слова які їм допоможуть досягти своєї цілі і це є одною із головних складових у житті, оскільки люди які є біль комунікаційними їм легше дається жити в цьому непростому світі. В цьому розділі ми зібрали велику збірку творів з української мови на тему слово в нашому житті які можна без проблем переглянути.


Читайте також