ДУША НАРОДУ

Твір за картиною

"Опис зовнішності людини за картиною І. Їжакевича Мама йде!"opis-zovnshnost-lyudini-za-kartinoyu-.-yizhakevicha-mama-yde.docx [12,72 Kb] (cкачиваний: 53)

"Твір-опис за картиною В. М. Костецького Повернення"tvr-opis-za-kartinoyu-v.-m.-kosteckogo-povernennya.docx [15,26 Kb] (cкачиваний: 36)

"Твір-опис за картиною І. Їжакевича Кріпаків міняють на собак"tvr-opis-za-kartinoyu-.-yizhakevicha-krpakv-mnyayut-na-sobak.docx [13,13 Kb] (cкачиваний: 42)

"Твір-опис за картиною невідомого художника Козак Мамай"tvr-opis-za-kartinoyu-nevdomogo-hudozhnika-kozak-mamay.docx [12,64 Kb] (cкачиваний: 60)

"Твір-опис за картиною С. В. Герасимова Мати партизана"tvr-opis-za-kartinoyu-s.-v.-gerasimova-mati-partizana.docx [13,26 Kb] (cкачиваний: 29)

"Твір-опис за картною Катерини Білокур Квіти за тином"tvr-opis-za-kartnoyu-katerini-blokur-kvti-za-tinom.docx [11,2 Kb] (cкачиваний: 82)

"Твір-опис за картиною С. Васильківського Козача левада"tvr-opis-za-kartinoyu-s.-vasilkvskogo-kozacha-levada.docx [11,98 Kb] (cкачиваний: 859)

"Твір-опис за картиною Я. Паладія Коні на вигоні"tvr-opis-za-kartinoyu-ya.-paladya-kon-na-vigon.docx [12,79 Kb] (cкачиваний: 49)

"Твір-опис за картиною Т. Шевченка Автопортрет (1840 р.)"tvr-opis-za-kartinoyu-t.-shevchenka-avtoportret-1840-r.docx [12,16 Kb] (cкачиваний: 52)

"Твір-опис за картиною Т. Г. Шевченка Катерина"tvr-opis-za-kartinoyu-t.-g.-shevchenka-katerina.docx [12,55 Kb] (cкачиваний: 124)

 

Твори за картиною є дуже поширеними. Це особливий вид тренувальної вправи. Твори за картиною виконують не тільки на навчальну функцію, але й розвивальну. Вони привчають до прекрасного, вчать цінувати мистецтво, розвивають естетичні смаки, спостережливість.

В такому творі потрібно спочатку написати, про яку картину ви будете розказувати у творі, хто її написав,  потім дати детальний опис самої картини, тобто: що на ній зображено у центрі, на задньому, середньому плані, з лівого і правого боку, яким був основний задум автора, як ви розумієте те, що зображено на картині, до якої епохи належить дана картина, який день зображено на картині, яка пора року, які предмети, чи подобається вам ця картина, чим саме подобається, чому і т.д. і т.п.

 

 

 

Читайте також