ДУША НАРОДУ

Твір на тему червоне і чорне

"Багатозначність символічної назви роману Стендаля Червоне і чорне"Bagatoznachnst-simvolchnoyi-nazvi-romanu-Stendalya-Chervone-chorne.docx [13,52 Kb] (cкачиваний: 57)
"Головний принцип відображення дійсності в романі Cтендаля"Golovniy-princip-vdobrazhennya-dysnost-v-roman-Ctendalya.docx [12,92 Kb] (cкачиваний: 28)
"Жіночі образи роману Стендаля"Zhnoch-obrazi-romanu-Stendalya.docx [16,94 Kb] (cкачиваний: 27)
"Жульєн Сорель — представник покоління 20-х років"Zhulyen-Sorel-predstavnik-pokolnnya-20-h-rokv.docx [14,26 Kb] (cкачиваний: 29)

Головний герой роману Стендаля «Червоне і чорне» спідкало не легге життя. Сам він виріс у родині простих робітників, які проживали у французькому містечку. Однією із головних ідей яких були гроші. Але зважаючи на ті часі котрі спідкали тих людей в цей час то і не дивно, що вони усі ганялися за грошима, оскільки без них прожити просто не можливо. Жульєн був білою вороною, але не був згодний з тим що відбувалось на круги і виріши кинути виклик суспільству. Батько разом з братами сміялись з нього, оскільки у нього була романтична натура та зовсім не підтримували. Не зважаючи на це, юнак хотів кращого життя чим він мав, та йшов до цього. Сам завдяки духовній сфері Жульєн проявив себе у цьому, та в певний момент він попав до мера у будинок, та це йому дало певний поштовх у його кар’єрі. Не зважаючи на те що Жульєн був із низів, однак серед аристократів він був рівний. Мабуть і тому він зазнав багато злетів та падінь у його житті. В шкільній програмі буде проходити вказаний роман, та необхідно буди написати твір про головного героя або чи про ідею. Тому завдяки нашим творам кожен зможе написати по прикладу свій.


Читайте також