Люди не вибирають час, історичну епоху, в яку їм доводиться жити. Вони не вправі розпоряджатися своєю долею, змінювати історичні обставини. Кожен живе в свою епоху.
Моя улюблена пора року літо. Я люблю його, тому що це чудова пора веселощів, відпочинку та активного проводження часу. Це літо запам'яталося мені як яскраве, сонячне і ясне. На початку червня я поїхав до бабусі в гості.
Коротенький опис про твір "Червоне і чорне", який буде проходити у шкільній програмі по цілій України.
Кожному хто навчається у школах потрібно буде писати твори-розповіді які будуть задавати вчителі, і такі твори - розповіді з української мови ви найдете на нашому сайті
Написати твір-роздум зовсім не тяжко, головне бажання і час, але бувають такі випадки, що роботи є дуже багато і просто не встигаєш написати даний твір, і на нашмоу сайті ви найдете збеліч таких творів-роздумів на любу тему
У кожній школі вчителі будуть задавати написати славнозвісний твір-опис, і даний твір має бути написаний толково і грамотно з розставлянням розділових знаків, і такі види творів ви найдете у нас
Інколи буває таке, що тяжко комусь написати твір - мініатюру, і найти вже готовий дуже складно, але у нас на сайті, ви найдете безліч їх на різні теми, якими ви зможете без проблем і головне безкоштовно користуватись
Кожна книга є повчальною, і всі люди повинні читати книги, щоб розвиватись, удосконалювати своє мовлення і запас слів, також у школі будуть задавати вчителі написати твір за певною книгою яку ви прочитаєте, і дані твори ви зможете найти у нас
Кожен з нам любить дивитися різні кінофільми, але інколи у школах, по певних художнім чи історичним кінофільмам, вам буде потрібно написати твір, і дані твори ви найдете у нас в режимі онлайн.
Кожному у школі чи у вищому навчальному закладі потрібно буде писати твір за картиною певного художника, і у цьому розділі сайту ви найдете безліч таких творів по картинам.
Види творів
Твір — тренувальна вправа, завданням якої є скласти свій текст із заданої теми. Складання творів виконує навчальну, розвивальну і виховну функції, а також підготовляє школярів до активної комунікативної діяльності.
Класифікація творів буває дуже різною. Твори бувають навчальними і контрольними, усними і письмовими, твори-мініатюри, твори за картиною, книгою, кінофільмом, телепередачею, твори на основі почутого, прочитаного, на основі власних спостережень. За способом викладу думок, або простіше кажучи, за типом мовлення твори класифікують на такі групи: розповіль, опис, роздум. Твір кожного з визначених видів оформляється, як текст відповідного стилю.
Залежно від того, який вид твору вам дали написати, він має бути відповідно оформлений. Розповідь здебільшого розгортає події в динаміці. Твір-розповідь має таку систему оформлення: початок розгортання дії, кульмінація, завершення. Опис розкриває якісь ознаки предмета. У творі-описі, вам треба буде описати якийсь предмет чи явище, ваше враження від предмета, дати оцінку цьому предмету. Роздум встановлює причинно-наслідкові відношення між фактами і явищами. У творі роздумі вам потрібно пояснити причину, наслідок того чи іншого факту, пояснити і довести вашу думку щодо певної події чи явища. Організація твору-роздуму така: теза, аргументуюча частина, висновок.
Написання творів у кожному класі характеризується різною системою написання. Наприклад: у початкових класах ви будете писати класні твори за допомогою учителя, причому вони будуть невеликі, а вже в старших класах – будете писати різні види навчальних творів. Такі як: твори-мініатюри, твори, написані за картиною, кінофільмом, за власними спостереженнями, твори на вільну тему.