ДУША НАРОДУ

Життя найвища цінність

"Головне це життя"Golovne-ce-zhittya.docx [14,76 Kb] (cкачиваний: 42)
"Життєвий шлях людини твір з української мови"Zhittyeviy-shlyah-lyudini-tvr-z-ukrayinskoyi-movi.docx [14,66 Kb] (cкачиваний: 22)
"Міні твір на тему життя"Mn-tvr-na-temu-zhittya.docx [13,77 Kb] (cкачиваний: 41)
"Мої життєві цінності твір"Moyi-zhittyev-cnnost-tvr.docx [14,43 Kb] (cкачиваний: 41)
"Найвища цінність – це життя"Nayvischa-cnnst-ce-zhittya.docx [16,21 Kb] (cкачиваний: 48)
"Твір на тему життєві цінності в моєму розумінні"Tvr-na-temu-zhittyev-cnnost-v-moyemu-rozumnn.docx [14,06 Kb] (cкачиваний: 26)
"Твір на тему життя найвища цінність"Tvr-na-temu-zhittya-nayvischa-cnnst.docx [14,68 Kb] (cкачиваний: 27)
"Цінність життя людини"Cnnst-zhittya-lyudini.docx [17,49 Kb] (cкачиваний: 39)
"Цінуймо життя!"Cnuymo-zhittya.docx [19,17 Kb] (cкачиваний: 28)
"Як знайти свій шлях у житті"Yak-znayti-svy-shlyah-u-zhitt.docx [15,02 Kb] (cкачиваний: 34)

Цінність людського життя, на мою думку, дуже тісно пов'язана з сенсом життя. З'ясувавши для себе цей сенс, ми легше можемо уявити собі цінність нашої і будь-який інший життя. Я, наприклад, нещодавно відкрив для себе якщо не сам сенс життя, то ті основи, з яких він складається. Для більшості людей, по-моєму, сенс життя полягає в тому, щоб прожити своє життя якомога більш яскраво, насичено, залишити після себе хоч скільки-небудь довге і, головне, добру пам'ять. Цю пам'ять можна залишити в будь-якій формі: в своїх нащадках (більшість людей залишають про себе пам'ять саме в своїх дітях і онуках), в творчості (так залишають про себе пам'ять художники, письменники, поети, артисти, скульптори, архітектори та інші представники творчих професій), в результатах своєї практичної роботи (така пам'ять залишається, наприклад, про хороших лікарів, юристів, будівельників, конструкторів, винахідників, хоча їхня праця теж дуже близький праці творчої) або в своїй громадській діяльності (так залишають після себе «з лід »в історії політики, військові та інші громадські діячі).

 

Виходячи зі сказаного, можна зробити такий висновок: цінність кожного людського життя велика незмірно, так як знищення життя призводить до знищення пам'яті про цю особистість - знищення ще не народжених нащадків, ще не створених створінь, ще не зроблених речей, будівель, кораблів, ще не написаних законів, які не винайдених поки новинок. Величезною є цінність молодого життя, бо ще зовсім не ясно, що належить цій молодій людині зробити у своєму майбутньому житті. Не менш величезна і цінність життя дорослого і літньої людини: знищення такого життя призводить до горя і печалі тих, заради пам'яті яких людина жила.

Ось чому я з не давніх пір став затятим пацифістом - бо став поважати чуже життя, і будь-яке посягання на неї вважаю найбільшим злочином! Таке ж злочин по відношенню до всієї громади здійснюють і самогубці - недарма в будь-якої релігії спроби самогубства дуже різко і гнівно засуджуються.Раніше самогубців навіть не ховали на кладовищах, бо такий відхід з життя у всіх релігіях - страшний гріх.Така людина вбиває не тільки себе, але також тисячі своїх нащадків або великі свої творіння, які він би створив, залишившись в живих, або плоди рук своїх і розуму! Безліч творів з української мови для шкільної програми усіх класів на тему життя це найвища цінність.

 


Читайте також