ДУША НАРОДУ

Твори про улюбленого героя

"Мій улюблений герой твору Івана Франка Захар Беркут"My-ulyubleniy-geroy-tvoru-vana-Franka-Zahar-Berkut.docx [14,93 Kb] (cкачиваний: 187)
"Мій улюблений герой Том Сойер"My-ulyubleniy-geroy-Tom-Soyer.docx [16,03 Kb] (cкачиваний: 91)
"Мій улюблений казковий герой"My-ulyubleniy-kazkoviy-geroy.docx [15,59 Kb] (cкачиваний: 59)
"Мій улюблений літературний персонаж"My-ulyubleniy-lteraturniy-personazh.docx [15,87 Kb] (cкачиваний: 87)
"Твір на тему мій літературний герой"Tvr-na-temu-my-lteraturniy-geroy.docx [15,59 Kb] (cкачиваний: 59)
"Твір про головного героя з твору за сестрою"Tvr-pro-golovnogo-geroya-z-tvoru-za-sestroyu.docx [14,68 Kb] (cкачиваний: 43)
"Твір-роздум мій улюблений літературний герой"Tvr-rozdum-my-ulyubleniy-lteraturniy-geroy.docx [16,34 Kb] (cкачиваний: 66)
"Тореодори з Васюківки  два головні герої"Toreodori-z-Vasyukvki-dva-golovn-geroyi.docx [14,75 Kb] (cкачиваний: 87)
"Характеристика літературного героя"Harakteristika-lteraturnogo-geroya.docx [16,38 Kb] (cкачиваний: 37)
"Ява – мій улюблений герой"Yava-my-ulyubleniy-geroy.docx [14,87 Kb] (cкачиваний: 61)

Для мене герой - це скромний, проста людина, яка робить щось дивовижне, при цьому, не вважаючи це геройством. Простіше пояснити на прикладах. Візьміть батька, який просто у вихідні виходить в парк зі своїми дітьми погуляти. І він для мене теж герой, оскільки в наш час шалених швидкостей важко викроїти хвилинку навіть на власну дитину. Навколо багато справжніх героїв, але дуже прикро, що з кожним днем їх все менше. Я, коли виросту, обов'язково стану героєм для своїх дітей.

 

Іншими словами, герой - людина, що здійснює акт самопожертви заради загального блага. В античній міфології - істота подвійної природи: людської (смертної) і божественної.

 

Для нинішніх дітей XXI століття, герой - це вигадані люди з незвичайними здібностями, які перемагають таких же вигаданих людей з якоюсь неземною силою. Вони з дитинства їх дивилися, переживали за них і забули, хто на самій-то справі ГЕРОЙ.

 

Але є й інші діти, які цікавляться історією нашої Росії. Для них герої - це ті люди, які віддали своє життя заради нашої Батьківщини. Зробили щось на благо Батьківщини. Я теж так само вважаю, що завдяки їм, ми живемо так, як живемо зараз.

 

Але для мене герой - це моя мама. До того як мені виповнилося 13 років, вона виховувала мене одна, працювала, багато чому навчила мене, виховує мене, вчить життя. Моя мама працює в лікарні. Хоч вона і не хірург, а звичайна медсестра, вона щодня рятує людей. І коли я приходив до неї на роботу, я не раз чув про те, як її дякують. Вона допомагає нам, не дивлячись ні на що. Хоча, я часом і засмучую її, але мама все одно ніколи не перестане мене любити.

 

Тому збірка творів на тему мій герой є в цьому розділі нашого сайту.

 

 


Читайте також