ДУША НАРОДУ

Про канікули

"Зимові канікули"zimov-kankuli.docx [22,4 Kb] (cкачиваний: 788)

"Літні канікули"ltn-kankuli.docx [26,26 Kb] (cкачиваний: 1909)

"Міні-твір «Літні канікули» 3 -5 клас"mn-tvr-ltn-kankuli-3-5-klas.docx [21,71 Kb] (cкачиваний: 1011)

"Осінні канікули"osnn-kankuli.docx [22,02 Kb] (cкачиваний: 588)

"Різдвяні канікули"rzdvyan-kankuli.docx [22,16 Kb] (cкачиваний: 243)

"Як я провів канікули"yak-ya-provv-kankuli.docx [21,22 Kb] (cкачиваний: 559)

 

Канікули - це кращі моменти в житті підлітків. Це ті періоди, коли ні про що не потрібно думати, ні про які домашні завдання, не потрібно ходити в школу. Тобто спиш, скільки хочеш, гуляєш, відпочиваєш. А ось, коли канікули кінчаються, треба знову повертатися в школу, недосипати, вчитися, робити домашні завдання, мало залишається часу щоб погуляти, але що поробиш, вчитися теж потрібно, тому що всьому має бути міра. Адже, під час навчання, ви набираєтеся нових знань, які згодяться вам в подальшому житті.

   Канікул в школі буває багато: літні, осінні, зимові, весняні. І ось, коли після канікул ви повертаєтеся знову  в школу, вам завжди, у будь-яких класах задають завдання - написати твір не тему: "Як я провів канікули". Міняється тільки пора року, ну і складність тексту, який вам доведеться написати, адже чим ви старші, тим складнішим і довшим має бути текст.

    Якщо вам важко щось придумати або правильно подати в тексті те, що ви хочете розповісти, ви завжди зможете зайти на наш сайт з російськими диктантами, викачати потрібний твір або просто перечитати, і за зразком нашого твору, написати своє.

 

 

 

 

Читайте також