ДУША НАРОДУ

Дистанційне навчання онлайн для учнів 5-11 класів

Вітаємо усіх у новій рубриці сайту «навчання онлайн».

Якщо Ви зайшли сюди – значить Вас точно цікавить запитання як навчатися в умовах карантину. Адже всіх давно відомо, що у зв’язку зі страшною пандемією, яка почалася з Китаю і шириться в Європі, Україна, хоч на щастя, і не займає лідерських позицій по статистиці, але ми зробили неймовірно правильне рішення та пішли на незаплановані канікули, щоб вберегти життя собі та рідним. А що ж з навчанням? Адже, з останніх новин відомо, що навчальний рік, по суті, справді завершився. У кращому випадку, ми продовжимо вчитися у травні, а в гіршому будемо наздоганяти втрачені теми з усіх предметів у червні, так власне у червні, коли світить сонечко, і як ніколи хочеться йти гуляти з однокласниками, а не зустрічатися з ними у школі на уроках. Проте, маємо розуміти, що все це тільки для нашого блага. І щоб не витрачати багато часу на навчання і приходити до школи лише повторити самостійно опрацьований матеріал, ми подбавши не тільки про Ваше здоров’я, але про Ваш час та розумові здібності і навички, створили список найпопулярніших онлайн платформ для самостійного дистанційного навчання, адже вже для нікого не секрет, що в умовах карантину ми навчаємось дистанційно. Як це відбувається? У кожній школі по-різному, все залежить від того як вирішить вчитель, який веде Ваш клас та адміністрація школи. Це може виглядати як завдання на самостійне опрацювання, яке Вам надішлють на пошту, а зворотній зв'язок – Ваше готове завдання на пошту вчителя для перевірки, або ж робота у гугл класі, про це ми поговоримо у нашій наступній статі.

Отже сама, як педагог вивчала всі платформи, які запропонувала нам освіта для дистанційного навчання, та виділила для себе одну, на мою думку, найкращу, яка дає хороший матеріал для різних класів, хороші завдання, відповідні знання та навички і, що не менш важливо підготовку до ЗНО та пробні онлайн тести для учнів одинадцятих класів, які в теперішній ситуації опинилися у невідомості, оскільки нічого точно не відомо, коли відбудеться пробне ЗНО, коли буде проведено основну сесію, а тим більше коли почнеться і закінчиться вступна кампанія та чи будуть цього року перші курси взагалі? Про це т а інше Ви дізнаєтеся у наших наступних постах, а зараз почнемо знайомитися з онлайн платформами.

Отже, називається ця платформа Learning. ua. Я вже пояснювала, чому виділяю її, як одну з найкращих. Та окрім вищесказаного можу додати ще декілька плюсів. Ви можете працювати тут не реєструючись, коли зайдете на платформу, то побачите, що для Вас відкриються комірки з матеріалами з таких предметів, як: математика для малюків, дошкільнят та учнів з першого по дев’ятий клас, англійська з різними рубриками для навчання, українська мова для малюків, дошкільнят, для учнів з першого по восьмий клас, читання для молодших школярів та дошкільнят, олімпіади з математики для учнів від першого до п’ятого класу, ну і як я вже наголошувала ЗНО, тобто самі розумієте, матеріалу для навчання достатньо, все необхідне тут є, основні предмети є, ЗНО є і всім цим Ви можете користуватись не реєструючись і нічого за це не заплативши. Звичайно, якщо Ви зареєструвались не платформі це відкриває Вам більше можливостей, та більше того, тут Ви можете реєструватись залежно від того, ким Ви є: вчитель, учень, або один із батьків дитини, матеріал підібраний для кожного, що дає додатковий плюс цій платформі.

Посилання кидаю Вам нижче.

Тож бажаю міцного здоров’я, багато нових знань та чудового настрою! Вірус пройде – знання залишаться назавжди. Під таким девізом працює сьогодні наш сайт. І так оптимістично налаштовані йдемо далі та поговоримо про інші онлайн платформи, які є також неабиякими корисними для учнів, вчителів та батьків. Але про це та інше у наших наступних рубриках. Будьте здорові! До нових зустрічей!


Читайте також