ДУША НАРОДУ

Твори на тему: життя це найвища цінність

"Навіщо ми живемо"Navscho-mi-zhivemo.docx [13,16 Kb] (cкачиваний: 0)
"Найвидатніші філософи, митці в усі часи намагалися розкрити сутність людського життя."
"Психологічна просвіта Тема«Життя - найвища цінність»"Psihologchna-prosvta-TemaZhittya-nayvischa-cnnst.docx [11,97 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему «Головне в житті — це саме життя, найвища цінність на землі»"Tvr-na-temu-Golovne-v-zhitt-ce-same-zhittya-nayvischa-cnnst-na-zeml.docx [15,28 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему «Життя — найвища цінність»"Tvr-na-temu-Zhittya-nayvischa-cnnst.docx [11,25 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему Життя людини"Tvr-na-temu-Lyudyanst-ce.docx [12,71 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему життя найвища цінність"Tvr-na-temu-zhittya-nayvischa-cnnst.docx [12,31 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір про життя у форматі ЗНО"Tvr-pro-zhittya-u-format-ZNO.docx [13,74 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір роздум про життя людини"Tvr-rozdum-pro-zhittya-lyudini.docx [14,45 Kb] (cкачиваний: 0)
"У чому виявляється сила людського духу"U-chomu-viyavlyayetsya-sila-lyudskogo-duhu.docx [14,48 Kb] (cкачиваний: 0)
"Чому людське життя є найвищою цінністю в сучасному світі"Chomu-lyudske-zhittya-ye-nayvischoyu-cnnstyu-v-suchasnomu-svt.docx [11,56 Kb] (cкачиваний: 0)
 

 Але останнім часом з'явилися і ті, хто взагалі заперечує сімейне життя і вважає за краще жити на самоті. Особисто я вважаю, що ідеал сімейного життя - це міцна сім'я, в якій панують взаєморозуміння і повага. Саме в такій сім'ї здатні розвиватися щасливі діти, а їх батьки можуть давати їм прекрасний приклад для наслідування. Тема сім'ї та ідеалів сімейного життя хвилювала багатьох філософів, письменників і поетів. З їх творів можна наочно побачити сімейні відносини і зрозуміти, що робить сімейне життя по-справжньому щасливою. Відомий письменник Л.М. Толстой у своєму романі «Війна і мир» неодноразово звертався до проблеми сімейних цінностей. Він описав кілька сімей, що відрізняються укладами поведінки. Наприклад, в сім'ї ростових цінуються такі якості, як честь, відвага, повага до старших, душевна теплота і гостинність. Навіть незнайомий для сім'ї людина, Андрій Болконський, приїхавши до них, відразу відчув в будинку атмосферу радості і благополуччя. Побачивши палку і яскраву Наталю, він був вражений тим, наскільки природні члени цієї родини в присутності гостей. У його ж роду Болконських цінувалися протилежні якості. Це борг, гідність і чистий розум. Болконскіпозбавлені зайвої чуттєвості, але тим не менше завжди готові робити добрі вчинки і захищати батьківщину. Зовсім протиставлена Болконським і Ростовом сім'я Курагиних, де панують ненависть, заздрість і повна відсутність любові. Подібні сім'ї зустрічаються і в наш час, але, як правило, такі сімейні відносини не призводять до гарних наслідків і не несуть для суспільства ніякої користі. На закінчення хотілося б сказати, що все-таки на даний момент в сучасному суспільстві більше щасливих сімей, схожих на сім'ї Болконських і Ростових. Це справжній ідеал сімейного життя, до якого потрібно прагнути кожній людині. Тому якщо вам потрібні твори на тему про життя, кожен з учнів української школи знайде собі підходящий.


Читайте також