ДУША НАРОДУ

Опис зовнішності людини

ерше, на що люди звертають увагу при знайомстві - це зовнішність, що б там не говорили. Так ось, у мого друга вона дуже примітна.

Натуральний блондин ...

Перше, що кидається в очі - це ріст. Уявіть собі високого, під два метри зросту, блондина, якого легко помітити здалеку і в будь-якому натовпі! Тому з ним легко зустрітися навіть під час масових гулянь. Єдиний недолік - поїздки стоячи в міському транспорті, але, на щастя, мій друг рідко ним користується. 

Є у Єгора одна особливість, яка викликає білу заздрість навіть у дівчат, - вії. Довжелезні, злегка загнуті до кінчиків, вони вигідно обрамляють його великі добрі очі кольору молодого листя. Іноді ці очі бувають сумними, іноді серйозними, але найчастіше в них стрибають пустотливі іскорки. Ніс широкий, злегка приплюснутий. Мій друг часто посміхається і його тонкогубим посмішка часто піднімає настрій всій компанії.

Стрижеться Єгор коротко, так як волосся злегка в'ється, а це додає зовнішності «дитячий» вигляд. Він -спортсмен, володіє розвиненою мускулатурою. Як сказали б в стародавні часи: «На його плечах міг би лягти тигр». Підтягнута фігура видає його захоплення баскетболом.

У загальному і цілому можна сказати, що Єгор - не дуже симпатичний, але досить привабливий і харизматичний хлопець. Подібний типаж зовнішності добре б виглядав у епоху хрестових походів, на середньовічних гобеленах.

До речі, як то кажуть - зовнішній вигляд є відбитком внутрішнього змісту. Ця фраза якнайкраще характеризує мого товариша. Весь його зовнішній вигляд говорить про природну кмітливість, силу, доброту і оптимістичному ставленні до навколишнього світу.

Треба бути ясним розумово, чистим морально і охайним фізично. А.П. Чехов

І все ж, давайте завжди дивитися глибше, адже потаємні риси душі і особливості характеру не завжди можна прочитати по обличчю ...