ДУША НАРОДУ

Твір на тему картини весни

 Весна - найкращий, світлий, чарівний час. Весняне сонечко саме ласкаве, весняна трава сама зелена, весняні квіти найароматніші, весняний степ просто незабутній, весняні гори найкрасивіших.

Весна в Криму - видовище прекрасне і незабутнє. Ранньою весною чорна земля, вкрита опалим хвоєю і торішнім листям, ще зберігає на собі печатку холоду і снігів.

Але в один прекрасний день на поверхню починають пробиратись перші цьорго року паростки життя.

Це первоцвіти - проліски, крокуси, жовтець , безліч польових квітів, назв яких я навіть не можу запам'ятати. Ці квіти - символ того, що життя триває, що закінчилися холода і негоди, і тепер можна буде спокійно жити, милуючись на сонці і хмари, тягнутися до світла і тепла в очікуванні літа.

Аромат перших весняних квітів відчувається здалеку, дерева в лісі ранньою весною ще не прокинулися від зимової сплячки, на них ще немає листя і ніщо не перешкоджає проникненню сонця. Сонячні промені грають відблисками на землі, пробуджуючи від сну чудові первоцвіти. Той, хто не полінується ранньою весною піднятися в гори і побродити по лісі, вже ніколи не забуде зачаровують картин природи, що прокидається, які в найневдаліші моменти життя можна буде потім викликати з пам'яті на підмогу і захист. Спасибі вам, первоцвіти, за вашу волю до життя і краси.

Весняні картинки - квітучі дерева. А коли в Криму зацвітають дерева, розумієш, наскільки велика природа, яка здатна створювати таку красу. Причому, не тільки створювати, а й абсолютно безкорисливо роздавати всім бажаючим, як би кажучи: «Любуйтесь, насолоджуйтеся і радійте життю. Будь-які холоду і негоди обов'язково закінчаться, знову повернеться тепло і сонце, життя триватиме завжди і щорічне пробудження природи - тому підтвердження!».

Навесні в Криму цвітуть не тільки плодові дерева, яблуні, вишні, черешні, персики, сливи, а й численні чагарники і в'юнкі рослини. Всі вони прекрасні.

Сидячи під покровом квітучої гліцинії, можна годинами мріяти про найпотаємніше. Щедра і чудова весняна природа.