ДУША НАРОДУ

Твір на тему люблю весну

Весна - моя улюблена пора року. Тільки навесні сонечко таке ласкаве і тепле, трава така соковита і зелена, степ такий пахучий і квітучийй, гори такі веселі і прекрасні.

Весна приходить в Крим цвітінням пролісків в лісі. Дерева ще тільки оговтуються від зимового відпочинку, птиці ще не прилетіли, звірі не покинули своїх зимових укриттів, комашки не повилазили з щілин, а весна вже дбайливо розстелила в лісі запашний килим квітучих білих підсніжників. Їх аромат чути здалеку, а свіжість і краса біло-зеленого килима вражає уяву.

За пролісками в горах і лісах зацвітають лугові квіти, жовтець, гіацинти, сон-трава. Всі польові і лугові квіти різних відтінків і на килимі свіжої зеленої трави на тлі гір або моря виглядають просто чудово.

Слідом за первоцвітами вступають маки, тюльпани, нарциси. Не відстають від них плодові дерева і чагарники, вони радують своїм виглядом і ароматом кожного перехожого.

Взагалі, навесні виходить ходити по Ялті дуже повільно, тому що раз у раз доводиться зупинятися і довго стояти, завмерши в подиві перед яким-небудь черговим квітучим дивом. 

Навесні високо в горах починається танення снігів і всі ці розтанули сніги, утворюючи бурхливі маси води, щедро наповнюють гірські кримські річки. Знамениті кримські водоспади знову наповнюються, і кристально чиста прозора вода починає свій нескінченний біг з найвищих гірських вершин вниз, до моря.

Весна завжди приносить нам масу вражень і позитивних емоцій. Тепле сонечко, чисте повітря, щедрі гірські річки, прекрасні квітучі і пахучі чагарники і дерева як би наповнюють всього тебе радістю, спокоєм і умиротворенням і одночасно пробуджують активність, змушують прокинутися від сплячки і довгої бездіяльності і почати активну, повну пригод і подій річну теплу життя .