ДУША НАРОДУ

Оповідання - Білий кінь Шептало

"Білий кінь Шептало автора Володимир Дрозд"Bliy-kn-Sheptalo-avtora-Volodimir-Drozd.docx [30,08 Kb] (cкачиваний: 6)
"Білий кінь Шептало» аналіз твору"Bliy-kn-Sheptalo-analz-tvoru.docx [15,41 Kb] (cкачиваний: 5)
"Оповідання «Білий кінь Шептало» написано стисло"Opovdannya-Bliy-kn-Sheptalo-napisano-stislo.docx [18,14 Kb] (cкачиваний: 7)
"Оповідання «Білий кінь Шептало» скорочено"Opovdannya-Bliy-kn-Sheptalo-skorochino.docx [16,66 Kb] (cкачиваний: 3)

Оповідання «Білий кінь Шептало» автора В. Дрозда, втілює в собі глибокий філософський підтекст, котрий вказує на головні проблеми існування людини в державі, Розповідається про смисл свободи людини його поневолення та мрії. Темою твору є розповідь про коня Шептала, його життя в побуті. Закладеною думкою в творів є життя людини і природи, та те що в загальному воно складає одне ціле. Основними героями даного твору Шептало та Степан.

Білий кінь Шептало є втіленням образу людини, яка має яскраву особистість, однак у звязку певних чинників, його особистість втрачається, та він починає бути як всі інші, не зважаючи на то, що це була його краща риса. Через деякий час коли кінь виривається з лав неволі, він відчуває себе вільним, але це минає, та він розуміє, що для нього краще бути в неволі під захистом та відповідальністю іншої людини, а свої мрії залишити в стороні.

В загальному прочитався дане оповідання, ми можемо зробити висновок, що інколи бувають моменти, що хочеться бути вільним від інших, робити те що хочеться, але у зв*язку з різними чинниками які є в нашому життя, це зробити дуже складно і не мудро.