ДУША НАРОДУ

Новела Олеся Гончарука - За мить щастя

"Новела «За мить щастя» аналіз до нього"Novela-Za-mit-schastya-analz-do-nogo.docx [19,65 Kb] (cкачиваний: 0)
"Новела «За мить щастя» написано стисло"Novela-Za-mit-schastya-napisano-stislo.docx [17,91 Kb] (cкачиваний: 0)
"Новела «За мить щастя» скорочено"Novela-Za-mit-schastya-skorocheno.docx [21,34 Kb] (cкачиваний: 0)
"Новела «За мить щастя»"Novela-Za-mit-schastya.docx [40,07 Kb] (cкачиваний: 0)

Новела Олеся Гончарука «За мить щастя» була ним написана в 1964 році. Вона була написана автором якраз після перемоги у Другій світовій війні, в той момент коли війська ще були на тій звільненій від фашистів території.

Головними мотивами твору стало відображення держава від гуманності, кохання та пристрасть з першого погляду, дружба і підтримка солдат, щастя людини та її філософія.

Автору в даній новелі вдалось висвітлити всю силу кохання та почуття краси, оскільки ці два напрямки були його любимими.

В даній новелі розповідається про дві постаті, Сашко Діденко і його кохана Лорі з якої він познайомився. При першому побаченні цих двох осіб, між ними спалахнуло велике кохання.

В той момент війна закінчилась і настає період коли потрібно йти до дому тим людям, котрі пройшли через пекло і вміють цінувати кожну мить свого життя. Розповідається про трепетне кохання між ними. Однак не все ідеально завершується. На тлі їхнього кохання появляється чоловік тримаючи серпа в своїх руках і в цей момент настає кульмінація, оскільки Сашко убиває чоловіка Лариси, одним пострілом та повинен буде понести за це покарання.

В даній новелі описується щирість почуттів, їхня поведінка яка є справжньою та весь філософський зміст слів автора.