ДУША НАРОДУ

Твір на тему професія моїх батьків

Мою маму звати Ельвіра Георгіївна. Вона працює вчителем математики в школі. Мама - дуже вимогливий педагог. Вона каже, що з дітьми потрібно бути строгою, інакше вони сядуть на шию. Мамині учні займають перші місця на всіх олімпіадах; з найскладнішими завданнями вони справляються легко і швидко. У минулому році випускники, у яких мама була класним керівником, подарували їй фарфоровий чайний сервіз. Вона поставила подарунок в сервант і забороняє нам його чіпати. Взагалі, мамина робота дуже важка: деякі діти не хочуть вчитися і намагаються зірвати урок, і їй доводиться постійно придумувати, як зацікавити і захопити хлопців. Мама також є класним керівником в п'ятому класі. Учні в цьому класі нікого не слухаються, крім мами, і її часто викликають до них на уроки, щоб вона втихомирила своїх п'ятикласників.
Мого тата звати Ігор В'ячеславович. Він працює виконробом. Під його керівництвом будівельники будують заміські будинки для заможних людей. Я бачила кілька будинків, над якими працював тато і його підлеглі. Це справжні палаци! Сам тато не будує будинки, він лише стежить, щоб робітники все робили правильно і вчить їх, якщо вони чогось не вміють.
Мої батьки дуже люблять свою професію, і дивлячись на них, я теж мрію знайти справу, якою буду з радістю займатися все життя.