ДУША НАРОДУ

Твір на тему материнська любов

Найзагадковіше і незрозуміле почуття, яке існує в нашому житті - материнська любов. Вона настільки таємнича, що не кожен може розгадати її сенс і зрозуміти її суть. Такий дар властивий тільки жінкам, які дали життя дитині, а іноді навіть не одній.

 Це почуття неможливо порівняти зі звичайною любов'ю, так як воно настільки сліпе, що змушує забути будь-які образи, образи і приниження від свого ж плоду. Зрозуміти його може тільки людина, яка пережила всі принади виношування малюка в животі, біль і тяготи пологів, а також безсонні ночі і важкі моменти виховання дитини.

 Сила материнської любові не має кордонів, вона настільки сильна і могутня, що іноді навіть викликає заздрість оточуючих. Тільки мати може пожертвувати своїм життям заради дитини, тільки вона здатна відчути будь-які проблеми або нещастя, які трапляються з її рідної кровинкою, тільки мамі властиво закривати очі на всі недоліки рідної людини і не бачити очевидного.

 Сліпе материнське почуття часто призводить до непередбачуваних наслідків, як для самої жінки, так і для її дитини. Іноді це йде на благо сім'ї, а іноді це призводить до більш тяжких наслідків. Кримінал, наркоманія, алкоголізм - це поширені підсумки загадкової любові. Аби не допустити потрібно бачити реальну ситуацію, намагаючись для блага своєї кровинки, мама іноді не помічає проблем зі здоров'ям або психологічним станом рідного чада. Вона допомагає фінансово, намагається забезпечити всім найнеобхіднішим, а це призводить до збільшення потреб і появи можливих спокус у вигляді наркотичних речовин або алкоголю. Призвичаїтися до цього можна швидко і легко, а от позбутися - складно, а іноді і не посильно. Розплата - сльози, скандали, вмовляння, руйнування сім, загублені долі ...Щоб не допустити можливих наслідків материнської любові, необхідно більш розумно ставиться до виховання своєї дитини, думати про можливі наслідки і результати своєї турботи. Так, це дуже складно, але майбутнє безпосередньо залежить від поведінки і турботи мами.

Читайте також