ДУША НАРОДУ

Твір Олександра Довженка - Ніч перед боєм

"«Твір ніч перед боєм» скорочений варіант"Tvr-nch-pered-boyem-skorocheniy-varant.docx [15,01 Kb] (cкачиваний: 38)
"Аналіз твору «Ніч перед боєм»"Analz-tvoru-Nch-pered-boyem.docx [14,94 Kb] (cкачиваний: 47)
"Ніч перед боєм твір Олександра Довженка"Nch-pered-boyem-tvr-Oleksandra-Dovzhenka.docx [28,52 Kb] (cкачиваний: 21)

Яскравий твір «Ніч перед боєм», котрий був написаний геніальним автором Олександром Довженком. Головними героями даного твору, були наступні особи : Іван Добробут - котрий являвся онуком діда Савки, та Іван був дуже доброю, скромною, відважною людиною та по професії він був танкіст. Петро Колодуб – був людиною котра не мала страху, та являвся він капітаном Радянського Союзу. Дивлячись на нього ми одразу не зможемо зразу зрозуміти, що він дійсно є таки, оскільки він був на вид малий та худий, однак куди б його доля не кидала на війні, він завжди перемагав. До початку війни він полюбляв садівництво. Любив садити дерева, писати пісні та співати. Був компанійським та любив жінок.

Дід Савко - у даному творів являвся так званим рибалкою та перевозив людей через Десну. Був він вже старим, але мав маленьку борідку. Одягнений він був в одяг котрий був значно більший за нього, а також кашкет на голові.

Борис Троянда був особою котра відступала через Десну.

Левко Півторак – являвся сином Платона Півторинка, та був могутнім воїном, полковником.

Персонаж Демид був сином Савки, котрий мав ну дуже впертий характер, що з ним не роби, однак від свого задуму він не відступить.