ДУША НАРОДУ

Плани конспекти уроків з української мови для 8 класу

"Плани конспекти уроків з української мови для 8 класу 1 семестр"Plani-konspekti-urokv-z-ukrayinskoyi-movi-dlya-8-klasu-1-semestr.docx [332,66 Kb] (cкачиваний: 6)
"Плани конспекти уроків з української мови для 8 класу 2 семестр"Plani-konspekti-urokv-z-ukrayinskoyi-movi-dlya-8-klasu-2-semestr.docx [214,16 Kb] (cкачиваний: 7)
 

У нашій рубриці репрезентовані всі плани-конспекти уроків з української мови для першого і другого семестру для учнів 8 класу. Тут поданий матеріал за новою програмою одинадцятирічної школи згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 585 від 29.05.2015.

Мета нашої нової рубрики – бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, звільнити час для його творчої складової, адже тільки вільний вчитель може творити щось цікаве і нове. Конспекти складено за чіткою структурою, яка передбачає основні етапи уроку:

- перевірка домашнього завдання;

- оголошення вчителем теми та мети уроку;

- опрацювання теоретичного матеріалу;

- виконання вправ і завдань;

- підсумки;

- домашнє завдання.

Всі конспекти можуть бути творчо доопрацьовані вчителем на його розсуд.

Конспекти мають зручний формат перфорації, що дає можливість виокремити конспект кожного уроку.

Наші конспекти пропонуються для вчителів української мови загальноосвітніх шкіл, керівникам методичних об’єднань, студентам вищих навчальних закладів, які проходять практику у школах.