ДУША НАРОДУ
Про дощ

Як же прекрасно дивитися як падає за вікном дощ. Також можна і постояти під дощем, тільки коли він теплий і наслодится ним з повна. Все про ці відчуття ми виклали в творах які ви найдете тут.

 

Підсумкові диктанти для 11 класу

Диктанти з української мови для 11 класу, які будуть зустрічатись так як на підсумкових контрольнах, а також такі диктанти будуть на  ЗНО з української мови. Качайте собі диктанти на комп'ютер і набирайтеся знань.

Контрольні диктанти для 10 класу

У 10 класі вам буде потрібно буде писати підсумкові диктанти з української мови і ті всі диктанти ви зможете скачати собі з нашого сайту чи просто переглянути в режимі онлайн їх. Вчіться і будьте розумними, оскільки це вам дуже пригодиться.

Диктанти для 9 класу з української мови

Коли ми в 9 класі ми вже досить дорослі. Вже вибираєм собі подальший шлях у свому житті, вчитися дальше у школі чи поступати у якийсь коледж. Але головне те що ми маємо не забувати, те що нам потрібно добре вчитись і набиратися знань. І саме тут ви найдете всі знання з української мови, які у подальшому вам дуже пригодяться.

Українські диктанти для 8 класу

8 клас це пора у якій  вже потрібно задуматись ким ви хочет стати у майбутньому. І потрібно прикладати багато зусиль і вчитись, і цей сайт вам допоможе у навчанні, а саме з української мови, ви тут найдете все те, що вам буде потрібно.

Диктанти для 7 класу з української мови

Час дуже швидко минає. Ще не встигнеш оглянутися вже в 7 класі,та й закінчення школи вже не загорами. Але в такий період до навчання потрібно серйозно ставитись і вчитися. І саме у цьому розділі ви найдете безліч українських диктантів які ви зможете собі завантажити  чи просто перечитати в режимі онлайн.

Диктанти для 6 класу з української мови

Українська мова - це прекрасна, милозвучна, насищена багатими барвами красоти мова. І інколи Вам у школі будуть читати диктанти під запис, чи самому написати його. І ці всі диктанти з української мови для 6 класу ви найдете у нас.

Диктанти для 5 класу

Комусь написати диктант з української мови не складає ніяких труднощів, але не всім. І тому ми зібрали велику збірку українських диктантів для 5 класу які ви можете без проблем завантажити собі на компютер чи прочто переглянути у режимі онлайн.

Контрольні диктанти для 4 класу

 Тепер у написані диктанту з української мови у вас не буде ніяких проблем, оскільки на нашому сайті ви знайдете будь-який диктанти по українські мові який вам будуть завадати у школі ваші вчителі. І від сьогодні у вас за написання диктантів з допомогою нашого безкоштовного сайту будуть тільки хороші оцінки.

Українські диктанти для 3 класу

У цьому розділі ви зможете знайти диктанти для третього класу. Кожного року у школі такі диктанти вчителі проводять зі своїми учнями для того, щоб краще закріпити їхні знання, які школярі отримали, вивчаючи певну тему. Щоб Вам легше було писати такі диктанти у школі, і ваша успішність тільки зростала, ми створили сайт з українськими диктантами.

Українські диктанти для 2 класу

У цьому розділі ви зможете найти любий диктант на різні теми з  української мови, який буде проходити у навчальній програмі  у школі для 2 класу. Також ви без ніяких зусиль зможете собі його переглянути, чи завантажити собі на комп'ютер. 

Головні чесноти

З цих слів ми можемо зрозуміти які головні чесноти повинні бути і їх сенс. Окрім цього, в розділі сайту є збірка творів з української мови на тему головні чесноти в людини.

Життя найвища цінність

Велика збірка українських творів які будуть проходити в шкільній програмі на тему життя це вилика цінність.

Твори на тему людина і природа

Напевно, найбільш важкий для реалізації аспект відносин - це сфера так званого природокористування, як способу суспільних відносин з природою.


 

 

Твори про улюбленого героя

Збірка українських творів для школярів, на тему мій улюблений герой, а також мій літературний герой. Вказані твори, потрібно буде писати на державній підсумковій атестації, а також в навчальному процесі.

Опис калини 3 клас твір

Декілька творів на тему калина для програми 3 класу в школі, які будуть задаватись на уроці української мови та літератури.

Твір розповідь про себе

Твори для школи на тему розповідь про себе які будуть проходити в шкільній програмі з української мови в 2018 році.

Твори про себе

В шкільній програмі будуть завдання написати твір про себе і тому такі зразки творів є добавлені у цьому розділі.

Твір на тему я українець

Безліч українських творів для школи на тему я українець є добавлені у цій категорії сайту.

Твір на тему улюблена квітка

В кожного з нас є своя улюблена квітка і тому інколи в школах буде завдання написати такий твір приклади яких є в цьому розділі.

Українські диктанти

Українська мова – багата і милозвучна, недаремно її порівнюють з піснею і цвіріньканням солов’їв.

Мова іде до нас від матері, ми навчаємось рідної мови ще з самого дитинства для того, щоб потім вміти правильно писати і говорити. Мова відіграє дуже велику роль у нашому спілкуванні. Саме завдяки мові, люди можуть розуміти одне одного, обмінюватися своїми думками, інформацією, знаннями і досвідом.

Ще з раннього віку ми вивчаємо літери, потім правильно читати слова, а згодом і великі тексти. Приходячи у школу продовжуємо накопичувати ці знання, вивчаючи правила правопису, граматику, морфологію, синтаксис, а для того, щоб закріпити ці знання, учителі користуються такими вправами як диктанти, які будуть задавати школярам писати ще з другого класу закінчуючи одинадцятим, і кожного року текст буде зростати як за складністю, так і за обсягом.  Диктанти будуть на різні теми: про погоду, природу, пори року, про традиції українського народу, свята, про мову, про рідну неньку і т. д. і т. п.

Для того, щоб вам легше було писати такі диктанти у школі, ви зможете зайти на наш сайт і потренуватися писати їх удома. На нашому сайті зібрані диктанти на різні теми, тому вибір для вас великий. Це допоможе вам у навчанні і у вашій кращій успішності у школі.

Щасти Вам у навчанні!