ДУША НАРОДУ

Новела Григора Тютюнника "Три зозулі з поклоном"

 

 

"Аналіз новели «Три зозулі з поклоном»"Analz-noveli-Tri-zozul-z-poklonom.docx [18,88 Kb] (cкачиваний: 0)

"Новела ( дуже стисло) Григора Тютюнника «ТРИ ЗОЗУЛІ 3 ПОКЛОНОМ»"Novela-duzhe-stislo-Grigora-Tyutyunnika-TRI-ZOZUL-3-POKLONOM.docx [15,64 Kb] (cкачиваний: 0)

"Новела ( переказ) Григора Тютюнника «ТРИ ЗОЗУЛІ 3 ПОКЛОНОМ»"Novela-perekaz-Grigora-Tyutyunnika-TRI-ZOZUL-3-POKLONOM.docx [15,57 Kb] (cкачиваний: 0)

"Новела ( скорочено) Григора Тютюнника «ТРИ ЗОЗУЛІ 3 ПОКЛОНОМ»"Novela-skorocheno-Grigora-Tyutyunnika-TRI-ZOZUL-3-POKLONOM.docx [18,36 Kb] (cкачиваний: 0)

"Новела ( стисло) Григора Тютюнника «ТРИ ЗОЗУЛІ 3 ПОКЛОНОМ»"Novela-stislo-Grigora-Tyutyunnika-TRI-ZOZUL-3-POKLONOM.docx [17,56 Kb] (cкачиваний: 0)

"Новела Григора Тютюнника «ТРИ ЗОЗУЛІ 3 ПОКЛОНОМ»" Novela-Grigora-Tyutyunnika-TRI-ZOZUL-3-POKLONOM.docx [20,31 Kb] (cкачиваний: 0)


Новела Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном» втілює в собі історію нещасливого кохання, та всю складність стосунків. Головною ідеєю новели є любов, котра своєю силою може підняти людину аж до неба, та збагатити її душу.

В сюжеті розповідається те, що Софія розказує історію кохання з його батьком. Марфа, кохає людину як на багато років старша за неї, та живе з тим, до кого не лежить її серце. Михайло перебуває в Сибірі, оскільки туди його заслали, та весь час пише листи своїй кохані Софії. Марфа весь час чекає тих листів, оскільки вона його дуже любить і тут вона може потримати в руках хоч маленьку частинку тієї людини, яку вона дуже любить, та Софія про це все знає, однак вона з розуміння ставиться до того.

Дана новела немов створена з душі автора, та головним поштовхом її написання був сліпий бандурист, котрий виконував пісні про любов та кохання.

Даний твір при житті самого автора опубліковано так і не було, а просто було записано на магнітофон.

Також дана новела проходить у шкільній програмі та і в ЗНО.