Твір добро
Твір на тему будьте добрішими
«Спробуйте бути хоча б трохи добрішими — і ви побачите, що будете не в змозі зробити поганий вчинок», – сказавКонфуцій.
Що я вважаю добром?Добро — це коли допомагають один одному в справах, піклуються про старих. Робити добро зовсім не важко. Добра людина є турботливою та уважною. Вона ніколи не буває злою і жадібною, адже робить тільки хороші вчинки: допомагає іншим, навіть може проявити до них співчуття.
Зробити добру справу — це може означати добре попрацювати. Наприклад, раніше всі школярі восени виходили на громадські роботи. Колгоспники просили школярів надати допомогу в збиранні врожаю. Вся школа з задоволенням цим займалася. Дівчата й хлопці не боялися важкої роботи. Вони копали картоплю, збирали помідори. На полях дзвенів дитячий сміх, і звучали пісні. Весь зібраний урожай радував око. Скільки було радості, коли якийсь клас ставав переможцем.
На жаль, зараз такою діяльністю не займаються. Але у нас багато справ, пов’язаних з добром. Ми щороку прибираємо територію біля школи, не забуваємо й про пам’ятники героям війни. Дуже часто відвідуємо дитячий садок. Театральний гурток показує казки малюкам. Ми ж, у свою чергу, готуємо роздатковий матеріал. Щоліта хлопці, відпрацьовуючи практику, озеленюють територію школи, навчальні кабінети. І багато інших справ ми виконуємо на благо суспільства.
Я вважаю, що доброта — це найкраща риса, притаманна людині. Добрих людей люблять і поважають. Якщо ти зробиш добро — воно до тебе й повернеться. Тому потрібно вчитися бути добрим з дитячих років.
Чому потрібно творити добро? В нашому жорстокому світі сьогодні багатьом не вистачає доброти та тепла від близьких людей. Шалений темп життя вимушує людей пристосовуватись до реалій буденності. Ми не завжди замислюємося що поряд знаходяться люди, котрим необхідна наша підтримка та любов.
З раннього дитинства наші батьки розповідають нам казки, де добро завжди перемагає зло. Адже творити добрі справи набагато приємніше ніж завдавати шкоди іншим. В чому ж можуть проявлятися добрі справи і навіщо деякі люди творять добро?
Вважається, що добро завжди віддається сторицею і приносить душевну рівновагу. Деякі вважають що добрі справи необхідно робити тільки для тих хто зможе це оцінити. Але насправді робити це потрібно просто так, не чекаючи винагороди та похвали. Потрібно діяти так як хочеш щоб поводились з тобою. І ще добрі справи збільшують успішність людини. Тому що таким чином кожен може підняти свою самооцінку. Дехто робить добрі справи для того щоб стати необхідним людям.
Головне, щоб добро робилося не тому що це комусь потрібно, а просто від душі. Неможливо заставити людину турбуватися безкорисно про стареньку бабусю, яка не може дати собі раду самостійно.
Добрі справи - це не лише прояв турботи про близьких, це може бути допомога і взагалі незнайомим людям. Є безліч прикладів, коли цілком сторонні люди збирали кошти на лікування важко хворих дітей та дорослих. Рідні цих хворих навіть не знали хто це зробив. Це справді гарні добрі справи, які заслуговують пошани.
Є також люди, які допомагають діткам, які не мають батьків та проживають у дитячих будинках. Такі діти особливо потребують людського добра та тепла. Ті хто допомагає дитячим будинкам та дітям, що там проживають заслуговують особливої вшанування.
Зараз також дуже розвинене волонтерство. Це теж добрі справи для людей, які потребують підтримки та допомоги. Чим більше в нашому світі добра, тим менше буде зла. У всьому світі має бути рівновага між добром та злом. Під час військових дій, стихійних явищ, техногенних катастроф у людей особливо загострюється відчуття відповідальності та потреба творити добро. Потрібно з раннього дитинства вчити дітей робити добрі справи. Це допоможе вирости їм справжніми, щирими людьми, які зможуть зрозуміти чужий біль та страждання. Є безліч способів виховати у дітей відчуття відповідальності за близьких та рідних. Це також добра справа, яка заслуговує поваги.
Твори добро бо ти людина
У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці та трудових відносин.
З цієї нагоди у великій залі Олешківського Центру культури та дозвілля 4 листопада 2016 року проведено урочистий захід.
Зі святом присутніх привітали перший заступник голови Олешківської районної державної адміністрації Буганов Костянтин Миколайович, заступник голови районної ради Карпухіна Світлана Миколаївна та секретар Олешківської міської ради Чурсін Дмитро Іванович.
За багаторічну сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери було нагороджено та відзначено колективи соціальних служб та їх кращих працівників Департаментом соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації, районною державною адміністрацією, районною та міською радами.
Серед численної кількості соціальних працівників значну роль у вирішенні людських проблем займають спеціалісти управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, які працюють з представниками соціально вразливих верств населення. Багато приємних слів було сказано в адресу спеціалістів управління Пенсійного фонду України в Олешківському районі. Реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення, гарантій держави щодо захисту прав громадян на працю та реалізацію їх прав на соціальний захист від безробіття забезпечує Олешківський районний центр зайнятості. Слова вдячності також прозвучали на адресу інших працівників соціальних служб району.
Концертна програма, підготовлена творчими аматорськими колективами Центру культури та дозвілля, була наповнена яскравими номерами, які створювали незабутню святкову атмосферу, тож захід пройшов на одному подиху та залишив по собі незабутнє враження.
Так, це велике щастя – бути потрібним людям, прожити своє життя гідно, увічнивши його добрими справами, плідними вчинками на ниві життя!
Тисячі людей відчувають турботу соціальних працівників, їх увагу і доброзичливість, бо вони щодня допомагають їм справитися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізують активну соціальну політику держави.
Тож побажаємо їм творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій. Щоб не вичерпалася віра в щедрість людської душі, та щоб їх завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисним людям!
Що таке добро
Для однієї людини — це посмішка, подарована перехожим. Для іншого — п’ять гривень, сплачені на касі незнайомою людиною, коли не вистачило грошей на купівлю хліба. Для третього — це добра порада друга. Доброта може виражатися по-різному. Головне, що вона несе позитивний результат і дарується тільки від чистого серця.
Я хочу розповісти про доброту, яка виражається в турботі про чотирилапих друзів людини. Нерідко можна спостерігати картину, як біля магазину чи під’їзду будинку сидить облізлий кіт і відчайдушно волає до людей про допомогу. Більшість з них гидливо покривляться, а деякі навіть відштовхнуть бідолаху ногою. Але за що? Що він зробив такого, щоб викликати огиду? Повірте, нічого!
Мало хто замислюється, що кілька років тому цей нещасний кіт був милою пухнастою грудочкою і розчулював людей просто тим, що був красивим кошеням і забавно борсався, намагаючись пройти невелику відстань. Всім подобаються малюки-кошенята. А потім… Потім трапляється всяке. Хвостаті-вусаті позбавляються будинку через людську зраду або тому, що господар помер, або…
Причини бувають різні, а результат, як правило, один — тварини виявляються на вулиці. І тепер, блукаючи вулицями в надії знайти їжу, ночуючи на теплих трубах або в підвалах, цей «пухнастий клубочок» втрачає колишню красу, поступово перетворюючись в старого облізлого кота. Всіма забутий, нікому не потрібний, він просить у перехожих тільки одного — хоч маленький шматочок ковбаски, щоб не померти з голоду. Хіба можна зневажати голодну живу істоту? Хіба вона заслужила нашу байдужість? Вважаю, що ні.
Ви питаєте «Що таке добро?» Передусім, це небайдужість, готовність вчасно прийти на допомогу.
Давня мудрість говорить: «…Все живе хоче того ж, чого й ти, все живе дорожить своїм життям. Зрозумій же самого себе у всякій живій істоті». Ці слова підтверджують, що треба вміти любити не тільки ближнього свого, але і будь-яку живу істоту.
Зробіть добру справу, нагодуйте безпритульну тварину!