Мої квіти твір

 

Я люблю квіти. У залежності від пори року я вирощую їх у квітнику, на балконі, на підвіконні. Складання квіткових композицій є моїм улюбленим заняттям.

Квіти слід зрізати рано вранці. Жоржини, гладіолуси, лілії треба ставити в скляну високу, досить важку вазу, щоб букет ненароком не перекинувся, а незабудки, запашний горошок, чорнобривці – у низьку керамічну тарелю зі спеціальними дірочками.

Минулого тижня на мій день народження хлопчики-однокласники подарували мені троянди. Та поки я несла їх додому, квіти прив’яли. Але ж це не біда. Я занурила троянди в холодну воду, і вони ожили. Для подарованих квітів я вибрала високу кришталеву вазу. У вазу з водою я додала трошки цукру, щоб квіти були свіжими ще довго. Як милує око цей букет! Але, здається, чогось бракує. Так, треба додати ніжну гілочку аспарагуса – і букет зробиться не лише святковим, а й витонченим, укладеним із художнім смаком.

Ось вже декілька діб мої троянди почуваються добре.

 

Твір «Весняні квіти»

З настанням весни природа оживає. Тане сніг, повертаються перелітні птахи, земля вкривається зеленою травою. Навесні зацвітають усілякі квіти - спочатку проліски, потім кульбаби та конвалії, тюльпани, нарциси, а в травні розпускаються пишні півонії та розкішні троянди. Більш того, цвітуть у садах дерева й кущі, що влітку й восени радуватимуть нас стиглими та смачними плодами.

Навесні квіти повсюди - на доглянутих клумбах, галявинах у лісі, вони ростуть навіть з тріщин в асфальті. Ось ціла полянка кульбабок - маленькі яскраво-жовті пухнасті квітки розкриваються назустріч весняному сонця. А ось у кого-то в саду ціла плантація різнокольорових тюльпанів - червоних, рожевих, жовтих ,білих, різного розміру та форми, гладенькі та бархатисті, в смужку, із рваними краями... Кожна квітка пахне по-особливому, і повітря навколо наповнюється їхніми солодкими ароматами, які підхоплює вітер і розносить навкруги.

Мені особливо до душі густі лози троянд, які обплітають арки та паркани. Їх кущі густо усипані пишними запашними квітками. Троянди бувають різні - насичено-жовті, незвичайні рожеві, білосніжні. А до Дня Перемоги всюди зацвітає бузок. Його високі кущі зверху і з боків усіяні суцвіттями, що складаються з безлічі дрібних квіточок. Запах у бузку дуже яскравий і насичений.

Весняні квіти красиві та різноманітні. Вони справжня окраса природи, її святкове вбрання.

 

Твір на тему квіт це життя

 

Перманентно нас оточує велике різноманіття флори і фауни. Про перше сьогодні піде мова. Рослини відіграють у житті людини більше значення ніж ми собі можемо у*явити. Без них не відбувались би такі привичні нам природін процеси і розпочалися б катаклізми, адже якби комахи їх не запилювали то це спричинило б катастрофи, які б суттєво відобразилися на нашому з вами житті. На щастя популяція рослин, навіть не зважаючи на масову вирубку лісів для промислових організацій в цілях заробітку, стрімко не падає, хоч і не переживає свої кращі часи.

Вона налічує величезну кількість найрізноманітніших представників цього дивовижного світу. Від крихітних фіалок до масштабних багаторічних Африканських дубів. Часто вони утворюють свою екосистему, де взаємодіють один з одним. Нерідко, люди створюють штучні екосистеми із власною, не побоюсь цього слова, атмосферою – терраріуми. Це такі скляні посудини у які поміщаються певні рослини, інколи навіть дрібні комашки і герметично закривають чимось на подобі ковпака. Через деякий час у терраріумі утворюється своя атмосфера та життя. Дивлячись на усе вище сказане важко не стверджувати, що квіти – це цвіт життя. Тому що, якщо вірити еволюції Чарльза Дарвіна, то усі ми у значній мірі завдячуємо життям цим самим квітам. Зараз, існує навіть спеціальна професія або для когось це хобі (доглядати за рослинами) – флорист. У обов*язки флориста входить вирощувати, слідкувати та доглядати за квітами. Розводити в Україні можна практично усі види рослин, окрім хіба що заборонених таких, як марихуана та їй подібні. Наостанок хочу сказати, що квіти – ресурс не вічний, тому його слід берегти.

 

Твір на тему квіти – очі природи

 

Помешкання добрих і щиросердних людей завжди видно здалеку. Там буяють зеленим листям і яскравим квітом рослини. Вони можуть радувати наш зір у невеликому палісаднику, в прилаштованому на балконі ящику чи просто на підвіконні. Малесенькі незабудки і витончені троянди однаково привабливі. Щедро нам дарують свій аромат біленькі скромні квіти жасмину і розкішні півонії. Кожна квітка — це окраса нашого життя.

 

Той, хто любить квіти, піклується про них, знає, що у рослин також є душа. Вони дуже чутливі і вміють віддано любити людину, яка не шкодує праці і часу, щоб за ними доглядати.

 

Квіти дарують нам не тільки свою красу. Вони — частинка всієї живої зеленої природи, завдяки якій ми маємо змогу дихати чистим повітрям. Адже рослинність, яка прикрашає нашу Землю, часто називають легенями планети.

 

А ще у квітів є особливе багатство — цілющі лікарські властивості. Ціла скарбничка природи схована у кожній, навіть найменшій квіточці. Іноді ми навіть не здогадуємося, що найпростіші лісові, польові, лугові квіти — справжні лікарі. Тендітні рожеві дзвоники наперстянки лікують серце. Духмяний цвіт

 

липи допомагає здолати температуру під час грипу та інших вірусних захворювань. Розсипані фіолетовими краплями на полі сокирки один з найкращих засобів для лікування очей.

 

Завжди під рукою у нас домашні квіти, які прикрашають оселю. І вони також наші природні помічники, які не тільки звеселяють житло зеленою барвою, своїм цвітом, але й поліпшують мікроклімат, допомагають зняти стрес.

 

Дивіться також

 

 

Хто з нас не знає такої рослини, як алое? її часто називають квіткою, хоч має лише колючі листки. Але алое також квітка. Тільки цвіте дуже рідко. Зате лікує нас від багатьох хвороб, навіть душевних. Коли маємо поганий настрій, відчуваємо втому, варто трішки посидіти біля цієї кімнатної рослини, щоб поліпшилося самопочуття.

 

Це тільки один приклад нашого спілкування з квітами. Навести їх можна безліч. Треба тільки прислухатися і придивлятися до природи, яка нас оточує.

 

Твір про квіти з української мови

 

Помешкання добрих і щиросердних людей завжди видно здалеку. Там буяють зеленим листям і яскравим квітом рослини. Вони можуть радувати наш зір у невеликому палісаднику, в прилаштованому на балконі ящику чи просто на підвіконні. Малесенькі незабудки і витончені троянди однаково привабливі. Щедро нам дарують свій аромат біленькі скромні квіти жасмину і розкішні півонії. Кожна квітка – це окраса нашого життя.

Той, хто любить квіти, піклується про них, знає, що у рослин також є душа. Вони дуже чутливі і вміють віддано любити людину, яка не шкодує праці і часу, щоб за ними доглядати.

Квіти дарують нам не тільки свою красу. Вони – частинка всієї живої зеленої природи, завдяки якій ми маємо змогу дихати чистим повітрям. Адже рослинність, яка прикрашає нашу Землю, часто називають легенями планети.

А ще у квітів є особливе багатство – цілющі лікарські властивості. Ціла скарбничка природи схована у кожній, навіть найменшій квіточці. Іноді ми навіть не здогадуємося, що найпростіші лісові, польові, лугові квіти – справжні лікарі. Тендітні рожеві дзвоники наперстянки лікують серце. Духмяний цвіт

Липи допомагає здолати температуру під час грипу та інших вірусних захворювань. Розсипані фіолетовими краплями на полі сокирки один з найкращих засобів для лікування очей.

Завжди під рукою у нас домашні квіти, які прикрашають оселю. І вони також

 

 

наші природні помічники, які не тільки звеселяють житло зеленою барвою, своїм цвітом, але й поліпшують мікроклімат, допомагають зняти стрес.

Хто з нас не знає такої рослини, як алое? її часто називають квіткою, хоч має лише колючі листки. Але алое також квітка. Тільки цвіте дуже рідко. Зате лікує нас від багатьох хвороб, навіть душевних. Коли маємо поганий настрій, відчуваємо втому, варто трішки посидіти біля цієї кімнатної рослини, щоб поліпшилося самопочуття.

Це тільки один приклад нашого спілкування з квітами. Навести їх можна безліч. Треба тільки прислухатися і придивлятися до природи, яка нас оточує