Моя професія моя доля

Усе життя людини складається з виборів. Зробивши один вибір, ми відсікаємо безліч інших можливостей, а тому кожного разу, як нам випадає щось обрати, ми повинні все ретельно зважувати, щоб зроблений нами крок помітно звучав відлунням у лабіринті нашого життя.

Вибір професії – один з найвідповідальніших моментів у житті кожної людини, адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов життєвої повноцінності. Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя. До цих питань людина повертається не раз, але часто після школи молоді люди так і не знають, що б їм хотілося робити, їхні життєві інтереси ще не сформовані , тому необхідно зважити на всі аспекти стосовно вибору професії. Дивні істоти, ці люди: ніколи не задовольняються досягнутим, їм завжди здається, що щось краще пройшло повз них.

Я вважаю, що професію варто обирати за принципом перспективності. Не обов'язково перспективновні, яка вимірюється в грошовому еквіваленті, а швидше перспективновні у розумінні можливості постійного росту, вдосконалення себе, розвитку і поширення горизонтів своєї особистості. Я дуже добре малюю, постійно беру участь у конкурсах, тому мрію стати художником. Художники займаються вираженням ідей, думок і почуттів найрізноманітнішими способами. В класичному розумінні засобами вираження художника є фарби і полотно, а також глина, метал, тканина, скло, дерево, текстиль, пластмаса, фото- і відеотехніка, комп'ютерні технології та багато різноманітних матеріалів і засобів. Художники працюють в театрах, рекламних фірмах, фабриках, в дизайнерських бюро, художніх ательє та в компаніях, де потрібна їхня професійна допомога.

"Художник – людина, яка пише те, що можна продати. А хороший художник – людина, яка продає те, що пише",- говорив Пабло Пікассо.

 

Твір на тему Вибір професії

 

 

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше "дається" і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити.

 

Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять, що завгодно. (Дайте).

 

Я вже обрав майбутню професію, керуючись при цьому багатьма чинниками, але головним із них був той, що до цього діла я відчуваю своє покликання. Мені завжди були небайдужі долі людей, як моїх близьких, так зовсім сторонніх, для мене завжди багато важили такі поняття, як "чесність", "справедливість", "права людини". Саме тому я обрав для себе професію юриста та збираюся після здобуття вищої освіти бути адвокатом. Чому саме адвокатом? Тому що саме працюючи на цій ниві, як я вважаю, я зможу дати найбільшу користь людям. Хочу зазначити, що в мене навіть не було сумнівів щодо того, щоб пов'язати свою долю з юриспруденцією, але постало питання щодо обрання спеціалізації. І я вирішив стати саме адвокатом (а не, наприклад, прокурором або суддею) ось чому: я хочу захищати людей, виправдовувати їх вчинки, хоч якими б вони не були. Адже яким би бридким чи навіть протизаконним не був вчинок, були якісь причини, які призвели до нього. І саме з'ясуванням цих причин я буду займатися як адвокат. При цьому я буду керуватися Законом, який створила наша держава і у якому сподіваюся знайти відповіді на питання, які будуть поставати переді мною у процесі роботи.

 

Дивіться також

 

 

Закон — це союз просвітництва та сили: друге у подібний союз приносить народ, перше — уряд. (Антуан де Ривароль).

 

У своєму житті я неодноразово стикався з такою ситуацією: людину звинувачують у чомусь, а вона не в змозі довести свою невиновність. Саме для того і існує професія адвоката, щоб доводити невиновність людини або її непричетність до якогось злочину. У моєму розумінні, неможливо уявити собі жахливішу ситуацію, ніж таку: людину засуджують до тюремного ув'язнення через щось, чого вона не робила. Адже відомо, що такі випадки є, і вони не поодинокі. Причини можуть бути різними: бажання справжнього винуватця "підставити" саме цю людину; лінощі, недбалість або підкупність міліції, яка не стала довго шукати та розбиратися "хто винен"...

 

Саме у цьому бачу я своє покликання: домогтись звільнення людини у випадку її невиновності або (якщо судять "за діло") з'ясувати витоки поведінки та вчинків, знайти пом'якшуючі обставини (які, я впевнений, є у кожному випадку) та досягти зменшення покарання.

 

Звичайно, я розумію, що беру на себе величезну відповідальність, тому що у будь-якому випадку необхідно зберегти об'єктивність та докласти максимум зусиль та винахідливості для захисту свого підопічного, людини, яка довірила мені свою долю (адже адвокату, як і лікарю, і священику, люди розповідають все, бо. можуть не боятися, що це стане відомо ще комусь).

 

Мені стає світло на душі, коли подумаю, скільком людям я допоможу. Хочу років за двадцять сказати, оглядаючись на своє життя: "Я не помилився у виборі професії!"

 

Твір на тему моя професія

 

Вибір професії це надзвичайно важливий етап у житті людини, адже від цього вибору залежить майбутнє людини. Добре коли це питання вас цікавить особисто – це означає, що ви маєте високу соціальну позицію і маєте якусь конкретну мету у житті. Погано, коли батьки здійснюють за вас цей непростий вибір, тому що може статися так, що ви будете усе своє життя займатись справою, яка вас не цікавить,яка вам зовсім недовподоби.

Я вважаю, що, якщо ви творча натура, то ви повинні займатися роботою, пов'язаною з творчістю,якщо подобається техніка – то, відповідно, це має бути професія пов'язана з технікою. Під час вибору професії ви також повинні враховувати ваші здібності і особисті риси характеру. Якщо ви екстраверт – тобто любите спілкуватися з людьми, до для вас більше підійдуть професії, де ви повинні взаємодіяти з іншими. Якщо ж ви інтроверт, то ви повинні обирати собі таку професію, де мінімальне коло спілкування з людьми.

Ви також повинні оцінити вашу майбутню професію з різних точок зору:наскільки зміниться ваше життя після вибору професії;чи буде вам комфортно у цій професії,чи буде збігатися справа,котру обрали,з вашими з вашими рисами характеру. Щодо мене, то я ще не вирішив, ким я стану у майбутньому.

На даний момент у мене дуже багато інтересів і для мене відкриті усі шляхи в житті. Я хочу мати якусь рухливу роботу, так як я доволі спортивний і хотів би займатися спортом впродовж усього життя. Врешті-решт, я вважаю, що для того, щоб обрати правильну професію, треба навчитись розуміти себе,вміти аналізувати свої помилки і намагатися зрозуміти, для чого ви живете, і що для вас найважливіше,найцікавіше у житті.

Треба максимально збирати інформацію про професію, якою ви плануєте займатися. У цьому вам допоможуть ваші батьки, які вже мали деякі професії у своєму житті,вони вже мають досить багато досвіду, для того, щоб підказати вам, направити на вірний шлях,допомогти у виборі професії. Тож висновок такий, що під час вибору професії, ви повинні в основному робити так, як ви вважаєте, та не забувайте, що також протрібно прислухатися до порад ваших батьків,які вже немало побачили у своєму житті.

 

Твір на тему як мені вибрати професію

 

Не раз мені доводилося чути від дорослих, як важливо знайти своє місце в житті. Тоді я над цим не замислювалася, бо знала, що моє місце в моїй родині, в школі, серед друзів. І тільки зараз зрозуміла, наскільки це важливо — обрати свій вірний шлях, який пов'язаний ще і з професією!

Можна сказати, що свою майбутню професію обрала саме завдяки батькові, бо, дивлячись на нього, ще з дитинства мріяла стати міліціонером. Службовець МВС, що охороняє правопорядок у суспільстві і захищає законні інтереси людей, проводить боротьбу з правопорушеннями. Основне завдання міліціонера - охорона громадського порядку. З цією метою він має право здійснювати низку дій, у тому числі перевіряти у людей документи, вимагати від них дотримання суспільних норм і правил, затримувати тих, яких є підстава підозрювати в здійсненні правопорушень, і доставляти у відділення міліції. Для цього він в обумовлених законом випадках може входити в приміщення, використовувати транспорт, що належить організаціям і приватним особам, при необхідності застосовувати спецзасоби (у тому числі вогнепальну зброю) тощо.

Образа міліціонера або супротив йому при виконанні ним службових обов'язків кримінально караються . Дещо негативний образ міліціонера, що склався у сучасному суспільстві,- це не більше ніж негативні наслідки перехідного періоду розвитку нашого суспільства. Насправді міліціонер має бути професіоналом високого рівня, до здібностей і рівня підготовки якого пред'являється безліч вимог, а відповідність ним дає йому змогу ефективно захищати правопорядок і законні інтереси громадян. Міліціонери є працівниками, що служать у Міністерстві Внутрішніх справ, мають військові звання. Ті місця, де безпосередньо проходить їхня робота, - це не лише відділення і пости міліції, але і навчальні заклади, торговельні точки, стадіони, театри, кінотеатри, залізничний і авіатранспорт, автомобільні траси, метро та інші місця масового скупчення людей. Досить часто представникам цієї професії доводиться патрулювати певний район, виїжджати на місця злочинів, в зону проведення тих або інших суспільних акцій тощо. Початкову професійну освіту, необхідну для цієї посади, можна отримати в школах міліції, здобути вищу кваліфікацію - в середніх спеціальних учбових закладах і вузах у структурі МВС.

Міліціонерові необхідні спеціальні знання і уміння, що дозволяють професійно, швидко і без ризику для оточуючих затримувати порушників правопорядку, при необхідності стріляти, протистояти безладу в натовпі тощо.

Потрібна і юридична грамотність (не випадково міліцію називають правоохоронним органом: адже це завдання - захист законних прав громадян, а для цього необхідно добре знати, в чому вони полягають, і як охороняти громадський порядок, не порушуючи цих прав). Отже, я впевнена, що саме ця професія і залишиться моїм вибором, а, значить, і долею!

 

Твір на тему як я вибирав професію

 

Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством,а найголовніше перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота і все, що з нею пов'язане, займає в більшу половину життя людини. Знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити.

Іноді люди, не віднайшовши того, чого прагне їхня душа, присвячують себе якійсь справі. Чи правильно це? Чи стануть вони справжніми фахівцями, майстрами у своїй професії? Чи принесуть своїми діями користь суспільству та і собі теж? Що стосується мого вибору, то кожного разу мої думки, інтереси, погляди на життя змінюються. Іноді я і сама себе не можу зрозуміти.

На даний момент я хо¬тілося б присвятити своє життя туристичній справі. На мою думк, у це дуже захоплююча професія- ділитися своїми знаннями з людьми з інших країн, котрі відвідують мою Батьківщину. Одна з причин чому я обрала цю професію – це том,у що я з дитинства дуже люблю подорожувати,та мені цікаво дізнаватися про різні історичні місця і факти. Тому це дуже корисна справа, розповідати про захоплюючі та історичні події,а також дивовижні місцевості.

Та пройде ще багато днів, поки школа відчинить для мене браму у доросле життя і вкаже на широкий шлях моєї долі. У мене ще є час вирішити для себе, ким же бути. Хочу років за двадцять сказати, оглядаючись на своє життя,- яне помилилась у виборі професії,а значить,і у виборі долі!»