Моя школа

Школа – це не тільки місце , де ми отримуємо нові знання , але й місце , де знаходимо нових друзів. Кожна людина пам’ятає свій перший день у школі . Цей день – перше вересня. Хвилюючий , святковий , гарний день. Саме з того дня я зрозуміла слово «школа» , як цікаве захоплюючу подорож у світ знань .

З тих пір кожен день в школі для мене неповторний. Багато близьких і дорогих для себе друзів я знайшла в цьому місці. На кожній перерві спілкуєшся , на кожному уроці дізнаєшся все більше нового і цікавого.

Неповторність моєї школи полягає в тому , що тільки у нас працюють такі чудові , добрі і чуйні вчителі , які здатні знайти підхід до кожного учня . На кожному уроці вони вкладають велику частину своєї душі в нас . Без знань людина не зможе прожити сьогодні ні в одній країні світу. У будь-якій точці Землі цінується людина освічена . Тому наші вчителі кожній дитині допомагають засвоїти новий матеріал не тільки для хороших оцінок, але і для якісних знань .

Спортивні , святкові заходи , естафети , олімпіади , всі позакласні ігри організовує наша школа , тому наші діти , які навчаються у нашій школі всебічно розвинені.

Я думаю , що всі знання , які ми використовуємо в житті , закладає школа. Ці знання не тільки з підручників , а й такі знання , як етикет , норми поведінки , відповідальність за що-небудь , у тому числі за свої вчинки.

Школу потрібно любити і поважати , адже не можна робити погано тому , що робить тобі добро день у день .

 

Про школу

Школа – це найцікавіший етап нашого дитинства.
Скільки ж років ми навчаймося у школі? На перший погляд – дуже багато. Але, насправді, навчання у школі дає нам базові знання, без яких дорога в майбутнє зачинена.
Школа – наш найліпший друг, для багатьох з нас вона стає другою домівкою. А все тому що в школі завжди тепло і затишно, у школі нас чекають наші улюблені вчителі, які допомагають нам в усьому.
Ми любимо нашу школу від першого до останнього дзвоника. Ми приходимо до школи зі сходом сонця, наші класні кімнати великі, просторі та добре освітленні. Саме в таких приміщеннях дуже зручно та цікаво здобувати нові знання.
Я, як і всі школярі, дуже полюбляю цікаві уроки, на яких вчиталька розповідає нам багато корисної інформації. Такі факти та данні пропонують нам новини науки, історії, фізики, хімії та інші.
Ми можемо спостерігати за розвитком нашого світу, навколишнього середовища, нашої країни та міста.
Крім розвиваючих наук, дуже цікаві для мене уроки літератури та мовлення. На них я та мої друзі знайомимося з видатними письменниками та перекладачами, які внесли в історію свої грандіозні твори. Нам цікаво іх читати, вивчати та запам ятовувати. Завдяки таким урокам я стаю розвиненою та аудійованою людиною.
Крім цікавих уроків, нам, школярам, велике задоволення приносять перерви. Ми бігаймо, розважаймося, граємо в цікаві ігри та спілкуємося. Якщо в мене та моїх друзів є час, ми поспішаємо до запашної їдальні. Ох, як смачно готують наші любі працівники їдальні. Які в них смачні страви.
Під час навчального процесу мою увагу також прикутують різноманітні змагання, турніри, олімпіади та конкурси. Я полюбляю брати участь у всіх колективних справах, тому що вони дають мені можливість всесторонньо розвиватися та показувати всі свої вміння.
Ще я дуже люблю свою школу через щирих, дружніх та талановитих вчителів. Щодня вони намагаються навчити нас чомусь новому, щодня вони роблять з нас вихованих та розумних людей. Я дуже полюбляю свій других дім – свою рідну школу.

 

Улюблена школа

 Я дуже люблю школу, в якій навчаюсь. Бо до школи приходять зовсім маленькими, а виходять вже дорослими, з певними знаннями та досвідом людьми. Саме у школі з’являються справжні та вірні друзі, які залишаються на все життя. Цьому у великій мірі сприяє школа, та атмосфера, яка в ній панує. А створюють цю атмосферу вчителі. Тому ми завжди повинні бути їм вдячні за їх роботу. Труд вчителя надзвичайно важкий, бо кожна дитина має свій характер і треба знайти особливий підхід до кожного. Школа об’єднує усіх у дружній колектив. У нашій школі приємно ї зручно навчатися. Класи просторі і світлі, коридори широкі. Актовий зал обладнаний так, що на його сцені можна виконувати справжні театральні вистави. А в спортивному залі є чудові тренажери. Кабінети, де проходять уроки трудового навчання, теж обладнані досить непогано.

Саме у школі більшість учнів обирають собі майбутню професію. Цей вибір у великій мірі теж залежить від впливу і вчителя. Поступово школа стає для нас другим рідним домом.

 

Школа майбутнього

Мені цікаво роздумувати про те, якою буде школа в майбутньому. Не можу сказати, що сучасна мені зовсім не подобається. І все ж мені здається, колись навчання у школі повністю відрізнятиметься від того, що ми знаємо сьогодні. Важко уявити, яким буде наше майбутнє взагалі. Тому я хочу помріяти про те, якою буде школа, коли людина відкриє для себе секрети науки, досі нам невідомі.

У майбутньому школярі будуть мало знаходитися у класах, завчаючи інформацію з підручників. Замість цього буде так: біологію, наприклад, вони вчитимуть на природі, кожен вид рослин чи тварин можна буде побачити вживу, а паралельно буде пояснюватися теоретичний матеріал.

Іноземні мови вивчатимуться в країнах, де на них говорять. Учнів з учителем вивезуть, наприклад, у Англію на півроку, і вони швидко навчаться говорити англійською в процесі спілкування з англійцями. А найкраще таким чином вивчати географію! Якщо уявити, що ультра швидкісний транспорт вже винайшли, то за урок можна побувати на двох континентах!

А ще у школі майбутнього можна вибрати напрям навчання з п’ятого класу. Якщо в тебе добре з мовами та літературою, йдеш у гуманітарний клас, розбираєшся в математиці та фізиці – в математичний і так далі. Це допомагає школярам узнати свої здібності та правильно обрати майбутню професію.

Гадаю, в майбутньому шкільних оцінок не буде. Тому що учні не просто зубритимуть підручники та будуть розв’язувати ті ж самі задачі, а виконуватимуть дослідницькі та творчі завдання, а результатами ділитимуться на святкових конференціях. Їм допомагатимуть вчителя, які будуть багато займатися індивідуально.

Я впевнений, така школа буде всім подобатися. Нікого не треба буде примушувати відвідувати її, ніхто не захоче пропустити жодного заняття, тому що вчитися там буде дуже цікаво. А ще я сподіваюся, що реальна школа майбутнього буде навіть краще, ніж я уявляю.

 

Школа мій другий дім

Наша школа нова, світла, красива. Її було нещодавно відремонтовано завдяки допомозі спонсорів. Змінилися й почуття школярів. Дуже приємно бачити свою рідну школу оновленою, чути веселий гамір першокласників.

Школу я дуже люблю Це місце, де я здобуваю нові знання у які знадобляться мені в житті. Шкільні дисципліни підібрані таким чином, аби людина по закінченні ніколи могла продовжувати навчання або ж працювати. По-різному мої товариші ставляться до навчання, та я впевнений, що більшість з них одержить непогані знання.

Не слід думати, що навчання в нашій школі є нудним. Адже на те й школа, щоб не тільки вчитися, а й товаришувати, грати, спілкуватися. Наші вчителі багато уваги приділяють саме культурно-виховному процесові. У нас часто проводяться різноманітні олімпіади, вікторини, конкурси і таке інше. Мені подобається, що в нашій школі вміють заохочувати переможців; для них купують туристичні путівки, навіть інколи дають невеличкі грошові премії. Запам’ятався мені танцювальний конкурс, який проводився під час різдвяних канікул. На цьому конкурсі я посів третє місце серед шестикласників, і мені було вручено приз – добірку музичних записів,

Рік за роком ми дорослішаємо. Мабуть, тому і наша любов до школи зазнає змін. Замість палкого захвату ми відчуваємо рівне й дуже хороше почуття спокою й захищеності, яке дарують оновлені стіни школи. Ми знаємо, що наш учнівський труд не є марним. Ось за. це, я вважаю, і треба любити свій другий дім – школу.