Новий рік

Є багато різних свят, які мені подобаються і яких я чекаю, але найулюбленіше це Новий рік. Завжди з нетерпінням чекаю Нового року, з якимось невимовно радісним та казковим передчуттям. Приємно спостерігати, як всі метушаться, готуються до свята, купують та наряджають ялинки, вибирають подарунки для друзів і родини, купують всілякі фрукти, цукерки, шоколад.

Ми готуємось до Нового Року завжди заздалегідь. Спочатку ми купуємо ялинку, ставимо її у саме видне місце в домі, потім прикрашаємо яскравими маленькими ліхтариками, іграшками, гірляндами, цукерками. Потім розвішуємо гірлянди та різнокольорові кульки по кімнатах. В домі панує святкова новорічна атмосфера. Мама завжди готує дуже багато смачних страв, коронну страву кожного нового року Олів’є, різноманітні салати, запіканки, м’ясні страви, десерти це напевно ще одна причина моєї любові до цього свята.

Я завжди стараюсь не заспати, і застати момент приходу нового року. Під бій курантів, ми сідаємо за стіл, і завжди чуємо як починаються феєрверки на вулиці. Потім до нас приходять друзі батьків, родичі. Ми придумуємо різноманітні конкурси, співаємо у караоке, далі починаються танці до ранку. Я звичайно до ранку не витримую, тому що засинаю. І тільки прокинувшись, одразу іду до ялинки, діставати подарунки, які мені залишили батьки та родичі, зазвичай там цукерки, книги,та нові диски з іграми.

Більш за все, я люблю спостерігати в новорічну ніч, особливо коли по справжньому зимня погода, падає пухнастий, лапатий сніг, дивитись у вікно на яскраві мерехтливі вогники, які горять майже у кожному вікні будинків. Напевно через те що Новий рік є загальним святом, відзначати його так захоплююче!

 

Твір про Новий рік

Цей самий чудовий і всіма улюблене свято, яке приносить людям радість в морозний час року , – барвистий Новий рік.

У переддень цього свята твоя душа знаходиться в очікування якогось фантастичного дива , настрій людей змінюється в кращу сторону , всі стають блискітки моментом приготування до свята , бажанням зробити близьким безліч подарунків , всі готуються здійснити цю казку в колі сім’ї та друзів.

Це свято в нашій великій і доброзичливою сім’ї прийнято зустрічати у веселій , доброзичливою і теплій домашній обстановці , коли в колі дорогих і близьких для мене людей , ти просто насолоджуєшся щирим спілкуванням один з одним. Нам ніколи не буває нудно разом , завжди є що обговорити і розповісти за чудесним святковим столом в цю новорічну ніч.

Ми завжди з трепетом підходимо в оформлення новорічного столу , в список страв якого незамінне входять такі традиційні страви як «Олів’є» , качка з яблуками під золотисто- рум’яною скоринкою і всіма нами улюблений торт « Наполеон ». Всі ці кулінарні принади наша сім’я завжди асоціює з цим яскравим зимовим торжеством , яке наповнюється запахом новорічної ялини , мандаринами і іскристих в наших руках бенгальських вогнів.

Ще однією не мінливою традицією в нашому будинку є вбрана в барвисті кулі і прикрашена блискучою мішурою , що пахне смолистим ароматом ялинка , окрасою якої займаються молодші члени сім’ї та їхні друзі.

Найприємнішим і не менш хвилюючим моментом є роздача один одному подарунків , які дивляться на своїх правовласників , визираючи з під миготливої різнокольоровими квітами ялинки. І ось коли приходить час , ми після довгого очікування сюрпризу з наповненим в серцях радістю і азартом приступаємо до розбору цієї спокусливої гори коробок , упакованих в кольорову святкову папір , підв’язану стрічкою , з іменним написом .

Під час бою курантів всі ми дружно встаємо з-за столу , піднявши келихи , вітаємо один одного побажаннями любові , щастя, благополуччя в майбутньому новому році.

 

Як ми святкуємо Новий Рік

Новий рік – моє найулюбленіше свято. Напередодні мене завжди охоплює дивне відчуття, наче має статися щось радісне та чарівне. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята – вибирають красиві ялинки, купують різні фрукти, солодощі, готують подарунки для близьких. Змалечку Новий рік – це наче казка для мене.

Ми починаємо готуватися до святкування заздалегідь. Прибираємо у домі, наряджаємо ялинку, прикрашаємо кімнати кульками, гірляндами, красивими іграшками, святковими лампочками, свічками. Мені дуже подобаються новорічні та різдвяні вінки з вітками хвої, яскравими стрічками та фігурками янголів. Раніше я таке бачив лише у зарубіжних фільмах, а зараз ця мода дійшла й до нас.

Мама завжди готує для святкового столу щось незвичне, небуденне. Я намагаюся не проспати момент приходу нового року під бій курантів. Після останнього удару на вулиці починається феєрверк, який може тривати годину! Кожного року до нас у гості приходять родичі та друзі. Ми веселимося, проводимо різні конкурси, танцюємо, співаємо. Це завжди дуже цікаво, проте я зазвичай рано засинаю. А вранці одразу біжу до ялинки, щоб подивитися, що мені подарували.

Особливо гарно, коли в новорічну ніч стоїть морозна сніжна погода. У вікнах усіх будинків мерехтять різнокольорові вогники. Усі святкують та розважаються. Мабуть, через те, що Новий рік – це загальне свято, відзначати його так захопливо!