Вірний друг

Ми часто переживаємо в житті різні ситуації. Нажаль, не завжди всі моменти можна назвати щасливими. Досить часто людину спіткає горе, втрачається сенс життя чи просто наступає переломний період. Саме в такий час можна пізнати тих людей, які тобою дорожать і цінують відносини. Їх називають щирими, надійними і вірними друзями.

Товариш ніколи не скривдить, не спричинить болю, завжди підкаже у важкій ситуації, якій завжди можна розповісти свою проблему. Так, по різним причинам за певною порадою ми не маємо можливості линути до рідних. А от справжній друг нам завжди допоможе, точно дасть раду, не відкине, не скаже, що ти сам повинен справлятися з труднощами. Лише другу можна повністю довіритися і взяти до уваги його думку.

Але цей такий скарб зустрічається досить рідко. Дуже багато людей, маючи корисливі наміри, прикидаються товаришами. І коли, досягають своєї мети – просто зникають з вашого життя. Через це, слід уважно і з насторогою підходити до вибору своїх товаришів. Також, чим старшим стаєш – тим важче знайти вірного друга.

Дружба – це коли ти щось натворив, а твій друг узяв усю вину на себе. Коли ти розповідаєш секрет другу, і точно розумієш, що ця людина ніколи не розповість його іншим.

Зазвичай дружба міцніє з роками. Адже лише з часом можна взнати істинну душу приятеля. Саме через це справжніх друзів не дуже багато.

Дружба – найдобріше і найщиріше почуття на Землі. Легко втрачається і важко знаходиться і поновлюється. Справжня дружба збагачує людину духовно і не щастя. Людина, яка пізнала дружбу – щаслива людина. Ця людина завжди поруч. Між друзями існує ніби нитка зв’язку. І завжди присутні щирість та довіра.

Саме тому необхідно цінувати це почуття як найцінніший скарб. Берегти як саме найдорожче і відноситись з повагою.

 

Друг друге серце

В світі живе багато людей. Кожна людина має своє коло спілкування. До цього кола входять близькі, рідні і люди, з якими ми просто спілкуємось, зустрівши їх, або для поповнення власних знань. Рідні люди – родина. А близькі, люди з якими ми спілкуємось – друзі. А чи можна їх назвати друзями? Напевне не всіх. І вважаю, що моє заперечення можна підтвердити ситуаціями з повсякденного життя.
Чому ж вони, друзі, можуть отримати такий статус? Що в них є такого особливого і по справжньому дорогоцінного?
Друг – це та людина, яка допоможе, підтримає в тяжку хвилину, не кине в біді, не відкриє довірену таємницю іншим. На жаль, таких людей, які були б вірними друзями замало, адже кожна проблема однієї людини є виграшем для іншої. Ми живемо в світі вигоди і нічого з цим не можемо подіяти, адже голос одного так важко почути. Після отримання чуток, таємниць зазвичай відразу всі дізнаються про обговорене. І тоді вже не важливо, хто був першим, а хто підтримав. Всі вони постають в образі зрадників, людей, яким ти вже не можеш довіритись. Вони зробили тобі боляче і твій біль їх ощасливив. Їх не можна назвати друзями. Хоча, в цьому є щось хороше. Запитаєте, що ж саме? Те, що це трапилось з тобою. Ти отримала досвід. І ще одне, що зігріває – можливо, такого більше не трапиться за участю цих людей. Вони ж отримали свою насолоду.
В цьому трактуванні, як на мене, я зробила лише один правильний висновок. І це те, що ми маємо бачити хороше. Навіть, якщо все так погано…
В сьогоднішньому суспільстві людина проходить «випробування», яке насторожує її і призводить до недовіри. Кожен веде змагання. Одні прагнуть виграш першого місця і не задумуються яким чином, а інші борються з несправедливістю – задумуються про вид чинника перемоги. Але є те що їх об’єднує – це перемога. Не задумуючись про наслідки, ти втрачаєш себе, втрачаєш свій голос – один і неповторний. Лише в такому випадку, ти не зможеш почути його серед тисячі. Щодо існування людини без особистості, то це душевна хвороба, яка не підтримує поняття суті.
Друг чи подруга, які прагнуть саме виграшу, самовиявлення - не збережуть таємницю, почнуть розпускати чутки, будуть говорити позаочі різні неправдиві і образливі факти. Вони не гідні мати навіть назву друг.
Кожен раз, задумуючись на цю тему, я задаю запитання: «Чому світ створений більше на недовірі чи підступності?» адже кожен хоче спілкуватися, мати багато друзів, довіряти їм. Ці вияви не підвищать його оцінку в суспільстві, а навпаки – опустять до нуля і сприятимуть звуженню кола спілкування. То навіщо ж так бути? Навіщо закривати себе в світі обману і неправди. Невже він такий привабливий? Там немає віри, щирості, добра, допомоги, підтримки. Там немає дружби… а заразом і життя…
Фраза «вірний друг – друге серце», означає для мене велику силу підтримки, розуміння, допомоги… Вірний друг – друг, який ладен на віддачу всієї підтримки, допомоги, яку він лише може надати. Друге серце, оскільки цей друг надає таку підтримку, яка рівносильна ще одному серцю, яке б’ється в один ритм, яке відчуває всі тривоги та переживання. Воно немов одне, але розділене на дві людини.
Кожен, хто усвідомлює, яка це сила мати друга, береже його, як дорогоцінний скарб. Він не може його зрівняти ні з чим, ні з якою насолодою життя. Якщо ти будеш мати все і не матимеш друга, твоє серце заповнить порожнеча. Адже справжній друг – це скарб, якому нема ціни. Справжній друг в силах заповнити порожнечу і стишити біль.

 

Друг пізнається в біді

Друг – це той, хто знає про тебе все, але при цьому н відвернувся від тебе. Це той, хто був з тобою і в радісні хвилини, і години великих труднощів. Це той, хто йде з тобою по дорозі життя та, коли ти ненароком спотикаєшся, він тебе підтримає за плече, підставляє свою руку.

Як можна зрозуміти хто справжній друг, а хто лише з тобою заради власної втіхи? Ніяк. Життя покаже все тобі саме. Бо інколи життя дає нам такі випробування, які ми самостійно пройти не зможемо, тому звертаємось по допомогу до близьких людей. Серед таких людей ми й друзів ставимо поряд. І, коли в нас виникають труднощі, або життя завело до безвиході, шукаємо поради чи підтримки саме в них – справжніх друзів. А вже в такі миті можна зрозуміти, кому ти близька людина.

Часто ми чуємо, що справжній друг – це той, який у великій компанії помітив, що ти пішов. В цих словах є правда, але це не означає, що той, хто цього не помітив не допоможе тобі у найскрутнішу хвилину твого життя. Не обов’язково справжній друг – це той, хто виріс з тобою, с ким ти ходив до школи або гралися разом. Це той, хто готовий буде віддати за тебе життя, адже вважатиме тебе за рідного.

 

Кращий друг

Як говориться в одному народному прислів'ї, не май сто рублів, а май сто друзів. Коли є у людини друзі, то це дуже добре. Одній людині дуже погано. Для кожної людини дуже важливо, щоб у нього були друзі. Але скільки може бути друзів? Насправді може бути багато знайомих, а справжніх друзів мало.

Особливо добре, якщо є кращий друг. Що означає кращий? Це той друг, який завжди зрозуміє, не залишить в біді і допоможе. Саме таку людину треба цінувати і поважати. Але ще дуже важливо оцінювати і себе. Іноді варто замислюватися про те, чи є я хорошим другом, що я готовий і можу зробити для свого кращого друга. Не варто вимагати від інших, потрібно вимагати від себе.

Потрібно спочатку самому стати кращим другом для когось. І тоді точно з'явитися кращий друг. Як ставиться чоловік до решти людей, так і до нього будуть ставитися.

Кращий друг не засудить, а підтримає і поганого точно не навчить. Кращий друг з'являється тільки через деякий час, коли багато пройдено і пережито. Справжні друзі пізнаються в біді. Але що може зруйнувати дружбу, так це гроші. Тому не варто поєднувати дружбу і гроші.

 

Найкращий друг

Мишко — мій найкращий друг. Ми дружимо з першого класу. На вигляд він звичайний хлопець, яких багато в нашій школі і в нашому класі. Мишко середнього зросту, худорлявий, у нього високий лоб, прямий ніс, світле волосся і трохи смагляве обличчя. Мене завжди дивує, що у вересні після сонячного літа волосся у Мишка стало ще світлішим, а обличчя — ще смуглявішим. Я не можу зрозуміти, якого кольору очі у мого друга. Мені здається, що вони чомусь постійно змінюють свій колір. Колір очей Мишка залежить від його настрою. Коли він бачить якусь несправедливість, очі стають темно-сірими, а погляд спалахує гнівом. Коли йому весело, очі стають синіми, як маленькі озерця, і наче посміхаються. А коли ми з Мишком у сонячний день гуляємо на вулиці, то його очі стають блакитними, як високе безхмарне небо над нами.
Мій друг любить спорт. Він швидко бігає, високо стрибає. Але найбільше йому подобаються спортивні ігри, змагання, естафети. Спорт зробив Мишка сильним, спритним, витривалим. Саме тому він не боїться фізичної роботи і з задоволенням допомагає дорослим.
Він чесний і доброзичливий хлопець. Мені з ним цікаво і весело. Я дуже пишаюсь, що в мене є такий друг.

 

Опис зовнішності друга

дивлюся на свого товариша. Його привітне відкрите обличчя завжди випромінює якусь доброзичливість. На вигляд він звичайний хлопець. Обличчя довгасте, худорляве, засмагле на сонці. Високий лоб, зверху до якого легенько прилягає зачесане набік коротко підстрижене густе чорне волосся. Ніс прямий. Широкі чорні брови розлітаються на переніссі, мов у польоті пташині крила. З-під них дивляться великі круглі сині, як літнє небо, очі. Погляд їх розумний, добродушний, прямий і відвертий,
як у кожної чесної людини. Та досить якоїсь навіть найменшої несправедливості, як погляд різко міняється. Очі стають гнівними і пронизливими.
Товариш мій середнього зросту, широкий у плечах, дужий, спритний, витривалий, бо постійно займається спортом.

 

Справжній друг

Кожен із нас має безліч друзів, проте справжніми з них є одиниці. Чому так відбувається? Бо справжня дружба проходить усі випробування і триває роками.
    Яким повинен бути справжній друг? На мою думку, cправжній друг – це той, кому ми безмежно довіряємо. Справжній друг – це той, хто завжди поруч, особливо у час, коли потрібна підтримка. Зі справжнім другом завжди можна порозумітися навіть тоді, коли ставлення до чогось зовсім різні. Справжні друзі завжди знайдуть шлях до примирення. Їм разом цікаво, вони мають спільні інтереси, захоплення, навіть риси характеру. Справжня дружба, на моє переконання, передбачає щирість і відвертість, вірність і чуйність, уміння співпереживати і допомогти, прагнення зрозуміти один одного.
    Щасливий той у кого є не просто друзі, а хто має справжнього друга.

 

 

Твір "Мій найкращий друг Сергій”

Я маю багато друзів та приятелів. Але Сергій серед них є найкращим другом. Ми живемо з ним в одному дворі та навчаємося в одному класі. На жаль, за однією партою ми з Сергієм не сидимо. Вчителі не дозволяють нам цього, щоб ми не не відволікали один одного на уроках.

У мого друга темне волосся, сірі очі. Він дещо нижчий від мене зростом та худіший, хоча ми з ним однолітки. Проте Сергій має міцні руки та, взагалі, не скаржиться на силу та на спортивну форму.

Ми дружимо з Сергійком вже чотири роки. Разом ми граємо у футбол та баскетбол. Їздимо на велосипедах на річку та навіть рибалимо там. Також мій друг приходить до мене грати в комп'ютерні ігри, тому що у нього вдома комп'ютера немає. Тут наши смаки різняться. Сергій любить грати у віртуальні гонки, а мені до вподоби ігри-мандрівки. Але це не стає на заваді нашій дружбі.

Сергій добрий та веселий хлопець, жвавий та бадьорий. Він будь-коли може поліпшити оточуючим його людям настрій своєю посмішкою чи жартами. Мій друг також любить розповідати анекдоти та смішні історії.

Сергій залишається добрим другом не лише в іграх, але й у біді. Через це твір про справжнього друга я вирішив написати саме про Сергія, а не про когось іншого. Адже саме цей хлопець завжди допомагає мені, і не тільки тоді, коли я прошу. Часто Сергійко сам бачить, що я сам не можу впоратися з чимось. Тоді він сам спішить допомогти або дати корисну пораду.