ДУША НАРОДУ

Про місто

"Місто підмогильного"msto-pdmogilnogo.docx [57,11 Kb] (cкачиваний: 33)

"Моє місто"moye-msto.docx [14,08 Kb] (cкачиваний: 90)

"Моє рідне місто"moye-rdne-msto.docx [16,17 Kb] (cкачиваний: 75)

"Підмогильний про місто"pdmogilniy-pro-msto.docx [35,9 Kb] (cкачиваний: 26)

"Рідне місто Київ"rdne-msto-kiyiv.docx [16,18 Kb] (cкачиваний: 59)

"Рідне місто Львів"rdne-msto-lvv.docx [16 Kb] (cкачиваний: 51)

"Рідне місто"rdne-msto.docx [14,35 Kb] (cкачиваний: 47)

"Чи підкорив радченко місто"chi-pdkoriv-radchenko-msto.docx [13,83 Kb] (cкачиваний: 38)

 

Написання творів є не простою справою, але якщо дуже  цього захотіти, то можна написати твір на будь-яку тему. У цій категорії ви знайдете величезну кількість творів на такі теми як: "Мій рідний край" або "Моє місто". Краса міст в кожній країні відрізняється: своєю структурою будівель, природними ресурсами, парками, лісами, сквериками і багатьма  іншим аспектами. Кожне місто унікальне по собі і містить в собі красу.

   У школах вам задаватимуть написати твори на теми: "Моя країна", "Моє місто", де вам треба буде розповісти про свою країну або місто, про природу у своєму місті і багато що інше. Вам, можливо, це буде спочатку важко, але коли ви зайдете до нас і прочитаєте подібні твори, ви без всяких проблем зможете написати - твір, який вам треба, або зможете викачати його. Просто поміняєте собі на ваш розсуд певні пропозиції і матимете готовий твір. У таких творах можна описати дуже красиво і довго. Оскільки краса природи міста, або архітектура є незрівняною ні з чим. Цим можна милуватися дуже і дуже довго і списати не один аркуш паперу.

   Твори, які ви знайдете у нас написані правильно і усі розділові знаки розставлені, вірно, відповідно до правил. Так що,  коли його перевірятимуть учителі, претензій до вас не буде ніяких. Пишіть твори і насолоджуйтеся життям!

Читайте також