ДУША НАРОДУ

Вірш «Давня казка» Лесі Українки

"Аналіз віршу «Давня казка»"Analz-vrshu-Davnya-kazka.docx [19,17 Kb] (cкачиваний: 0)
"Вірш «Давня казка»"Vrsh-Davnya-kazka.docx [30,5 Kb] (cкачиваний: 1)
"Вірш Лесі Українки «Давня казка» написано скорочено"Vrsh-Les-Ukrayinki-Davnya-kazka-napisano-skorocheno.docx [18,41 Kb] (cкачиваний: 4)
"Вірш Лесі Українки «Давня казка» написано стисло"Vrsh-Les-Ukrayinki-Davnya-kazka-napisano-stislo.docx [27,06 Kb] (cкачиваний: 0)
 

Вірш Лесі Українки «Давня казка» був написаний в 1893 році. Темою даного вірша виступає, роль боротьби простих людей, проти поневолювачів які відносяться до людей як до рабів. Ідеєю віршу є віра у краще майбутнє, мужність людей, засудження жорстокості відносно людей, та відбивання утиску поневолення. Основною думкою виступає людина котра не зважаючи на все виступає у ролі захисника батьківщини, та жертвуючи своїм життя захищає її до останнього. Особливістю даного віршу виступає, лише половина рядків які є заримовані, а друга половина ні. В той час коли був написаний вірш «Давня казка» поетеса була вже дорослою в своїй творчості, та відігравала певне, почесне місце серед інших авторів. Першою публікацією даного віршу виступає журнал «Життє і слово». В той період деякі митці навіювали свою думку, про те, що дане мистецтво потрібно тільки заради розваги, а в свою чергу поетеса розвіювала їхню думку, та настоювала на тому, що це допоможе своєму народові подолати усілякі труднощі, та буде слугувати їм духовною підтримкою, та за допомогою цього вірша їй вдалось відстояти свою думку.