ДУША НАРОДУ

Плани конспекти уроків з української мови для 11 класу

"Плани конспекти уроків з української мови для 11 класу"Plani-konspekti-urokv-z-ukrayinskoyi-movi-dlya-11-klasu.docx [157,49 Kb] (cкачиваний: 5)

Українська мова дуже важливий предмет. В 11 класі – він надзвичайно необхідний. Оскільки учні, які закінчують школу, після 11 класу здають зовнішнє незалежне оцінювання, яке з української мови для вступу на будь-який факультет є основним.

В 11 класі учитель має особливу місію. Не тільки падати матеріал, а подати його точно, комплексно. Пояснити учням все найнеобхідніше з великої кількості матеріалу. Тому для вчителя постає важливе завдання – вибрати найголовніший матеріал, який стане потрібним для учнів, коли вони будуть здавати ЗНО.

Для того, щоб ви не використовували велику кількість методичок, не витрачали часу на пошук матеріалу, бо його насправді дуже багато і він по-різному поданий, ми створили на нашому сайті рубрику з конспектами уроків з української мови для учнів 11 класу. Матеріал тут вибраний найголовніший. Він поданий стисло, інколи у таблицях з основними завданнями і вправами для перевірки знань.

Тож не витрачайте багато часу на вибір потрібної інформації з різного роду джерел, а скористайтеся нашими конспектами, які створені відповідно до чинної програми.