ДУША НАРОДУ

Конспекти для 10 класу з української мови

"Плани конспекти уроків з української мови для 10 класу 1 семестр"Plani-konspekti-urokv-z-ukrayinskoyi-movi-dlya-10-klasu-1-semestr.docx [253,46 Kb] (cкачиваний: 6)
"Плани конспекти уроків з української мови для 10 класу 2 семестр"Plani-konspekti-urokv-z-ukrayinskoyi-movi-dlya-10-klasu-2-semestr.docx [251,99 Kb] (cкачиваний: 7)

Ми пропонуємо вам нову структуру подання методичного й дидактичного матеріалу для уроків: учитель-початківець має ґрунтовно розроблений план-конспект, досвідчений викладач може внести бажані зміни до будь-якого етапу уроку, враховуючи особливості конкретного класу.

Для кожного уроку поданий поетапний план з необхідним наповненням.

Ми зорієнтовані на уроки нового покоління. Тому конспекти містять різноманітні форми і методи роботи на уроці, різні види диктантів і переказів, контрольні роботи. А також ми даємо вам можливість скласти власний сценарій уроку. Методи, прийоми, засоби навчання рідної мови, що презентуються спрямовані:

-на формування мовних і мовленнєво-комунікативних умінь та навичок;

-збагачення мовлення учня лексико-фразеологічними, граматичними й стилістичними засобами.

В основу розроблених уроків покладено чотири змістові лінії: мовленнєву, мовну, соціокультурну й діяльнісну.

У конспектах подані матеріали для вчителя та для учнів. Тобто матеріал для вчителя для пояснення та матеріал, з яким зможе попрацювати учень. А також є наочний матеріал.

У розділі «Матеріали для вчителя» подано відомості для пояснення нового матеріалу, а також повний комплекс дидактичного й наочного наповнення для роботи на уроці.

Розділ «Матеріали для учнів» містить роздавальний матеріал, який має бути в учня перед очима: тексти вправ і завдань для самостійної роботи, тексти для читання мовчки, тестові завдання для контрольних робіт, читання мовчки й аудіювання тощо. Учитель може роздрукувати ці матеріали в потрібній кількості.

Розділ «Наочні матеріали» містить таблиці, схеми, алгоритми, пам’ятки, зразки творів і орієнтовні плани до текстів.

Якщо є потреба здати на перевірку вашу розробку уроку, то роздрукуйте конспект відповідного уроку, внесіть свої корективи, додайте титульну сторінку, - і ваш конспект готовий для перевірки.

Успіхів вам у роботі!